Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży eksportowej

Perfect Consulting

6 00015 000 brutto / mies.
  • Ksawerów (pow. łęczycki)

    Ksawerów (pow. łęczycki), łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Nasz Klient specjalizuje się w dostarczaniu dzianin do wyrobu odzieży sportowej, Produkowane dzianiny spełniają najwyższe wymogi jakościowe i wytrzymałościowe. Nieustannie doskonali produkty podążając za światowym rozwojem technologii dziewiarskich, co procentuje kontraktami z największymi koncernami produkującymi odzież sportową.

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w powierzonym obszarze rynku zagranicznego

  • Dobór odpowiednich produktów z portfolio firmy i prezentacja oferty odbiorcom

  • Aktywne budowanie pozytywnych relacji z klientami firmy, wyjazdy zagraniczne

  • Udział w branżowych targach branżowych i eventach zagranicznych

  • Monitorowanie rynku konkurencji oraz współtworzenie strategii rozwoju produktu

  • Dbałość o dobre imię i wizerunek firmy

  • Raportowanie efektów pracy przełożonemu

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie min licencjat;

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu biznesowym - niezbędne

  • Znajomość języka włoskiego/ niemieckiego/ hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży/ przedstawiciela handlowego/ agenta handlowego – minimum 2 lata (mile widziana branża tekstylna)

  • Doświadczenie w realizacji zagranicznych projektów handlowych

  • Pogodne usposobienie i wysokie umiejętności interpersonalne

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Zorientowanie na wynik i osiąganie wyznaczonych celów

  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę lub współpracy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od osiąganych wyników

  • Przyjazną, sprzyjającą rozwojowi atmosferę - szkolenia produktowe

  • Nowoczesne środowisko pracy

  • Niezbędne narzędzia zapewniające komfort pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Znamy tych, których Ty chcesz poznać.

Poszerzamy horyzonty, inspirujemy działania, otwieramy możliwości.

Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie i zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów.

Przewiń do profilu firmy