Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej

Target PROO firmie

Target PRO

Żeglarska 4

Łódź

Od lat cieszymy się zaufaniem najbardziej rozpoznawalnych, światowych marek. Tworzymy i zarządzamy strukturami sprzedaży takich firm jak: Unilever, Żywiec Zdrój, Upfield, KraftHeinz, Algida, Danone, mBank, Monnari.

Nie czekaj – dołącz do naszej drużyny i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji.

Aktualnie w ramach rozwoju struktur centralnych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za identyfikację i wybór odpowiedniej grupy klientów dystrybucyjnych na rynkach eksportowych oraz sprzedaż topowych produktów z branży FMCG na terenie Europy Zachodniej i Wschodniej. Do Twoich obowiązków będzie należało budowanie relacji z kontrahentami i realizacja celów biznesowych. Na starcie zostaniesz objęty gruntownym programem wdrożeniowym.

Obowiązki

  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów na rynkach zagranicznych oraz budowanie długotrwałych relacji z aktualnymi klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych w odpowiedzi na badanie potrzeb klientów
  • monitorowanie realizacji zamówień i dostaw
  • negocjowanie warunków handlowych i sprzedaż produktów
  • realizacja polityki sprzedażowej
  • współpraca z dostawcami
  • kontrola płatności
  • raportowanie bieżących wyników pracy
  • udział w prognozowaniu i planowaniu sprzedaży
  • analiza rynku i konkurencji, badanie potencjału klientów i monitorowanie trendów

Oczekujemy

  • doświadczenia w sprzedaży w branży FMCG
  • doświadczenia w sprzedaży eksportowej
  • doświadczenia w pracy z rynkiem dystrybucyjnym
  • rozwiniętych umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • komunikatywności i umiejętności budowania długotrwałych relacji
  • nastawienia na realizację celów
  • operatywności i proaktywności
  • systematyczności i samodzielności w działaniu
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • samodzielności w planowaniu i organizowaniu własnej pracy

Oferujemy

  • Sprzedaż markowych produktów, liderów w swojej kategorii
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)
  • Pakiet medyczny Luxmed
  • Dofinansowanie karnetu sportowego
  • Stały rozwój i doświadczenie w sprzedaży na rynkach zagranicznych
Jesteśmy otwarci na osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
klikając w przycisk "Aplikuj”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy