Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży eksportowej na rynkach niemieckojęzycznych

VEOLI BOTANICA Sp. z o.o.O firmie

VEOLI BOTANICA Sp. z o.o.

Aleja Stanów Zjednoczonych 61

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne ofertowanie, sprzedaż produktów i wprowadzanie nowości do nowych i obecnych klientów;

  • Realizacja planu sprzedaży;

  • Pozyskiwanie nowych klientów za pomocą cold-callingu, mailingów i innych technik;

  • Badanie rynku, wyszukiwanie i ocena szans rynkowych oraz monitoring działań konkurencji w sprzedaży międzynarodowej;

  • Monitoring działań konkurencji;

  • Analiza potencjału sprzedażowego klientów, kanałów i rynków;

  • Reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych, targach kosmetycznych – offline oraz online, w razie potrzeb także w czasie weekendów i poza standardowymi godzinami pracy;

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie oraz min. 3 letnie doświadczenie w budowaniu sprzedaży międzynarodowej (również online) na stanowisku bezpośrednio odpowiedzialnym za sprzedaż, preferowana branża kosmetyczna;

  • Bezproblemowość w kontaktach i nawiązywaniu relacji interpersonalnych z ludźmi z różnych kultur;

  • Znajomość podstawowych zasad sprzedaży wewnątrzunijnej oraz międzynarodowej, a także technik negocjacyjnych;

  • Swoboda i pełna komunikatywność w języku niemieckim - poziom zaawansowany;

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office, Excel i Word;

  • Pewność siebie podczas prezentacji oferty i produktów w bezpośrednich spotkaniach oraz online;

  • Gotowość do wyjazdów służbowych w razie potrzeby (krajowych i zagranicznych) oraz dostępność do rozmów i spotkań online z klientami pochodzącymi z różnych stref czasowych;

To oferujemy

  • Wynagrodzenie w pełni adekwatne do posiadanego doświadczenia;

  • Rozwój w firmie o bardzo dużym potencjale, produkującej innowacyjne rozwiązania w branży beauty;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B;

  • Swoboda działania, możliwość wdrażania własnych pomysłów;

  • Realny wpływ na rozwój marki;

  • Praca w przyjaznej atmosferze z zaangażowanym i profesjonalnym zespołem;

Veoli Botanica to młoda, dynamiczna firma specjalizująca się w produkcji kosmetyków naturalnych zgodnych z filozofią Clean Beauty. Pełen pasji zespół uczestniczy w procesie produkcji kosmetyków od początku do końca, dbając o jakość produktów - na każdym etapie jego tworzenia.

W wyniku kolejnego etapu rozwoju poszukujemy specjalisty ds. sprzedaży eksportowej na rynkach niemieckojęzycznych.

Jeżeli jesteś osobą, która biegle posługuje się językiem niemieckim, lubisz poznawać nowych ludzi oraz nie masz problemu z budowaniem i utrzymywaniem pozytywnych, długofalowych relacji z klientami ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy