Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej

Guillin Polska Sp. z o.o.

  • Niepruszewo (pow. poznański)

    Niepruszewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zamówień klientów zagranicznych

  • Koordynowanie i przygotowywanie wysyłek

  • Budowanie i utrzymanie stałych relacji z klientami

  • Sporządzanie ofert handlowych, wszelkich wymaganych zestawień

  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej, monitoring płatności

  • Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta oraz dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych

  • Znajomość narzędzi telekomunikacyjnych i biurowych (arkusze kalkulacyjne)

  • Znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość j.francuskiego

  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, przewidywania i podejmowania decyzji

  • Komunikatywność, otwartość, empatia i własna inicjatywa

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji,

  • System szkoleń i możliwość rozwoju umiejętności zawodowych,

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole,

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Guillin Polska spółka należąca do Grupy Guillin, jest europejskim liderem w dziedzinie rozwiązań dotyczących opakowań do żywności. Posiadamy zakłady produkcyjne w Oleśnicy i w Niepruszewie.

Skupiamy się na projektowaniu, produkcji i dystrybucji innowacyjnych opakowań spełniających najwyższe wymagania. Stale tworzymy nowe rozwiązania w zakresie opakowań, których design łączy estetykę, jakość i funkcjonalność.

Nasi pracownicy tworzą silne, zmotywowane zespoły, zawsze gotowe do mobilizacji w celu zaspokojenia potrzeb klientów.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z nazwą stanowiska na adres: GUILLIN POLSKA Sp. z o.o., ul. Jodłowa 2, 64-320 Niepruszewo, lub e.mail: APLIKUJ.