Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży eksportowej

DRAMERSO firmie

DRAMERS

Olszynowa 38

Swarzędz

Jesteśmy firmą, dostarczającą wysokiej jakości chemię gospodarczą i kosmetyki oparte na nowoczesnych, skutecznych i bezpiecznych formułach spełniających potrzeby konsumentów. Nasza starannie dobrana kadra pracownicza, dzięki swoim doświadczeniom i pasjom, skutecznie realizuje zlecone projekty oraz zaspokaja potrzeby i oczekiwania klientów.

DRAMERS S.A. ul. Olszynowa 38, Rabowice koło Swarzędza
POSZUKUJE pracowników na stanowisko

Zakres obowiązków i zadań:

  • Obsługa zamówień klientów zagranicznych
  • Budowanie trwałej relacji z klientami
  • Wyjazdy służbowe, targi
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Planowanie, organizowanie i przeprowadzanie akcji promocyjnych
  • Odpowiedzialność za proces przygotowywania umów, wycen
  • Opracowywanie i prezentowanie ofert
  • Wystawianie dokumentów sprzedażowych, kontakt z firmami transportowymi i agencjami celnymi
  • Nadzorowanie płatności
  • Analiza sprzedaży
  • Rozpatrywanie reklamacji

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w eksporcie
  • Obowiązkowa znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość rynku
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • Bardzo dobra znajomość excela
  • Mile widziana znajomość programu SAP
  • Łatwość nawiązywania relacji i umiejętność ich utrzymywania

Oferujemy:

  • Umowę o Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Możliwość udziału w programie 500 +
  • Możliwość robienia zakupów w sklepiku zakładowym
  • Uczestnictwo wielu innowacyjnych projektach
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Opieka medyczna na terenie zakładu 24h
  • Prace w ciągle rozwijającym się zakładzie i tym samym możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV klikając w przycisk:

z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)."

Administratorem danych jest Dramers S.A. i Dramers Service Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Rabowicach. Celem przetwarzania danych kandydata jest przeprowadzenie procesu rekrutacji prowadzonego przez administratora danych. Administrator będzie przekazywał dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane na zlecenie administratora w zakresie usług związanych z prowadzeniem rekrutacji pracowników dla celów rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy