Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Sprzedaży eksportowej

Promotorzy Trading Sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Promotorzy Trading Sp. z o.o. sp.k.

św. Jacka Odrowąża 15

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • rozwój rynku eksportowego - poszukiwanie nowych klientów
  • realizacja celów sprzedażowych i kompleksowa obsługa klienta zagranicznego
  • koordynacja obsługi zamówień eksportowych, współudział w obsłudze logistycznej oraz w przygotowaniu dokumentacji związanej z procesem sprzedaży
  • komunikacja z działami współpracującymi

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w dziale eksportu
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość języka hiszpańskiego, francuskiego
  • zdolności analityczne i umiejętność współpracy w zespole
  • komunikatywność i zaangażowanie

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B - sam decydujesz!
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę nad ciekawymi projektami
  • koleżeńską, niekorporacyjną atmosferę w zespole, gdzie wspieramy indywidualne talenty
  • nieformalną kulturę organizacyjną (brak dress code’u)
  • świadczenia pozapłacowe (Medicover, Multisport, ubezpieczenie pracownicze NNW)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • Multisport
  • Medicover
  • NNW

Promotorzy Trading Sp. z o.o sp.k. działa na polskim rynku artykułów tytoniowych i akcesoriów od ponad 22 lat. Naszymi sztandarowymi markami są VIVO, OCB, Burton, Nakhla, Villiger, Angel, Zippo, Selfie i wiele innych.

Od ponad 5 lat w naszej fabryce produkujemy liquidy i premixy do e-papierosów, które eksportujemy do ponad 30 krajów na świecie.

Jesteś zainteresowana/ zainteresowany? Prześlij swoje CV klikając w przycisk aplikowania.

Specjalista ds. Sprzedaży eksportowej, św. Jacka Odrowąża 15, Warszawa