Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej

Animex Foods sp. z o.o.O firmie

Animex Foods sp. z o.o.

Tytusa Chałubińskiego 8

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Regularny kontakt z klientami w sprawie np.: terminów dostaw, obsługa zapytań dot. towaru, dbałość o kompletność danych w dokumentacji klienta itp.
  • Współpraca z Kierownikami ds. Kluczowych Klientów, Biurami Obsługi Klienta i zakładami produkcyjnymi Grupy Animex,
  • Wsparcie działu Eksportu w zakresie bieżących potrzeb administracyjnych,
  • Sporządzanie raportów, zestawień oraz prezentacji,
  • Administrowanie delegacjami, rozliczanie wydatków służbowych.

Nasze wymagania

  • Wymagana komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego (preferowany j. niemiecki). Warunek konieczny, niezbędny do codziennych kontaktów z klientami,
  • Skrupulatność, samodzielność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dodatkowymi atutami będzie doświadczenie w obsłudze klienta.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz system premiowy,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Pakiet dodatków pozapłacowych (w tym: karta Multisport, bony świąteczne, bilety do kina, dofinansowanie do urlopu),
  • Pracę stacjonarną w firmie z siedzibą w centrum Warszawy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia,
  • Pracę w rozpoznawalnej, międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki czy Morliny.

Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej, Tytusa Chałubińskiego 8, Śródmieście, Warszawa