Ta oferta pracy jest nieaktualna od 192 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma MPW med. Instruments, jedyny w kraju producent nowoczesnych i niezawodnych wirówek medycznych i laboratoryjnych, poszukuje Kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Realizacja planów sprzedaży do określonych grup docelowych oraz utrzymywanie i rozwijanie stałej współpracy z Klientami na powierzonym obszarze,
    • Przygotowywanie ofert, prezentacji i prowadzenie negocjacji handlowych,
    • Kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynkach międzynarodowych,
    • Budowanie bazy klientów,
    • Obsługa klientów w całym procesie handlowym, przygotowywanie ofert handlowych,
    • Organizowanie i prowadzenie prezentacji handlowych dla klientów,
    • Bieżąca analiza sprzedaży oraz raportowanie działań do bezpośredniego przełożonego,
    • Analizowanie działań konkurencji, monitorowanie rynku,
    • Udział w targach i wyjazdach handlowych związanych ze sprzedażą exportową,

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • Znajomość drugiego języka (rosyjskiego; hiszpańskiego) będzie dodatkowym atutem,
    • Znajomość branży wyrobów laboratoryjnych i medycznych będzie dodatkowym atutem,
    • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i zorientowanie na wynik,
    • Wykształcenie wyższe - ekonomia, zarządzanie lub pokrewne,
    • Samodzielność, komunikatywność, kreatywność i dobra organizacja pracy,
    • Znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office,
    • Wykazywanie inicjatywy,
    • Prawo jazdy kat. B,

    Oferujemy:

    • Stabilność zatrudnienia,
    • Pracę w międzynarodowym środowisku i zgranym, zmotywowanym  zespole.
    • Umowę na zastępstwo z możliwością stałego angażu.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom