Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-01-10

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Firma MPW med. Instruments, jedyny w kraju producent nowoczesnych i niezawodnych wirówek medycznych i laboratoryjnych, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Realizacja planów sprzedaży do określonych grup docelowych oraz utrzymywanie i rozwijanie stałej współpracy z Klientami na powierzonym obszarze,
  • Przygotowywanie ofert, prezentacji i prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynkach międzynarodowych,
  • Budowanie bazy klientów,
  • Obsługa klientów w całym procesie handlowym, przygotowywanie ofert handlowych,
  • Organizowanie i prowadzenie prezentacji handlowych dla klientów,
  • Bieżąca analiza sprzedaży oraz raportowanie działań do bezpośredniego przełożonego,
  • Analizowanie działań konkurencji, monitorowanie rynku,
  • Udział w targach i wyjazdach handlowych związanych ze sprzedażą exportową,

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomość drugiego języka (rosyjskiego; hiszpańskiego) będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość branży wyrobów laboratoryjnych i medycznych będzie dodatkowym atutem,
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i zorientowanie na wynik,
  • Wykształcenie wyższe - ekonomia, zarządzanie lub pokrewne,
  • Samodzielność, komunikatywność, kreatywność i dobra organizacja pracy,
  • Znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office,
  • Wykazywanie inicjatywy,
  • Prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku i zgranym, zmotywowanym  zespole.
  • Umowę na zastępstwo z możliwością stałego angażu.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
bottom