Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej – Wyroby Medyczne

  • Księżyno (pow. białostocki), Białystok, podlaskie
  • 15-001 Białystok, Polska pokaż mapę
  • Niewodnicka 26A, 16-001 Księżyno, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.08.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 22.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Producent implantacyjnych wyrobów medycznych, stosowanych
    w traumatologii i ortopedii, poszukuje kandydata na stanowisko:
    Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej –
    Wyroby Medyczne -
    Implanty Kostne i Instrumentaria
    Miejsce pracy: Białystok (okolice), Księżyno (pow. białostocki)

    OBOWIĄZKI:

    • systematyczne zwiększanie portfela stałych klientów na rynkach zagranicznych
    • realizacja planów sprzedażowych
    • współpraca i utrzymanie długofalowych, pozytywnych relacji z zagranicznymi dystrybutorami firmy
    • udział w konferencjach i sympozjach branżowych zagranicznych i krajowych
    • przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji handlowej
    • współpraca z innymi działami w firmie

    WYMAGANIA:

    • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie sprzedaży
    • wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne)
    • bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego lub francuskiego - w mowie i piśmie
    • znajomość języka angielskiego – na poziomie min. średniozaawansowanym
    • prawo jazdy kat. B
    • biegła znajomość pakietu Ms Office
    • gotowość do wyjazdów służbowych ( zagranicznych i krajowych)

    WYMAGANIA DODATKOWE:

    • komunikatywność, umiejętność budowania oraz utrzymywania relacji z klientami
    • konsekwencja oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji
    • odpowiedzialność, kreatywność
    • wysoka kultura osobista
    • bardzo dobra organizacja pracy

    FIRMA OFERUJE:

    • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez realizację ambitnych celów
    • narzędzia niezbędne do wykonywania zadań : komputer, smartfon, samochód.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Aplikacje – CV zawierające klauzulę:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez MEDGAL sp. z o.o. w Księżynie dla potrzeb aktualnej rekrutacji oraz w kolejnych rekrutacjach kandydatów na pracowników MEDGAL sp. z o.o. w Księżynie (zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia 216/679 o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. - Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)”

    prosimy przesłać klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MEDGAL sp. z o.o. w Księżynie.