Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży eksportowej z j. francuskim lub chińskim

"PILOT INTERNATIONAL" sp. z o.o. sp.k

8 00015 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa dotychczasowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji biznesowych,

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

  • dbanie o poprawny przebieg transakcji,

  • opracowywanie ofert handlowych,

  • przygotowywanie dokumentacji eksportowej,

  • reprezentowanie firmy na spotkaniach z klientami,

  • udział w targach.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego,

  • znajomość drugiego języka obcego,

  • min. roczne doświadczenie w pracy w firmie handlowej lub logistycznej,

  • umiejętności sprzedażowe,

  • zdolności interpersonalne,

  • kreatywność, dyspozycyjność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • samodzielność i umiejętność planowania pracy.

To oferujemy

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju w ramach struktury firmy,

  • doświadczenie w środowisku międzynarodowym,

  • wsparcie w zakresie Twojego wdrożenia w nowe obowiązki,

  • bezpłatną nowoczesną siłownię w odległości spaceru od siedziby firmy,

  • bezpłatne ubezpieczenie grupowe,

  • spotkania integracyjne organizowane w kraju lub za granicą,

  • szkolenia zewnętrzne dostosowane do Twoich potrzeb,

  • miejsce parkingowe na terenie firmy.

O nas

Pilot International jest firmą handlową z 20-letnim doświadczeniem, specjalizującą się w imporcie i eksporcie artykułów spożywczych, higieny osobistej oraz środków czystości. Jesteśmy ekspertem w handlu produktami FMCG światowych marek, takich jak Coca-Cola, Mars, Jacobs, Ferrero, Red Bull, Tiger, Milka czy Procter&Gamble.

Doskonałe zaplecze logistyczne umożliwia nam wysoką częstotliwość zakupów oraz szybką rotację towarów. Nowoczesny magazyn zlokalizowany w środkowej Europie, różnorodne formy transportu i usługi dodatkowe, takie jak etykietowanie, przepakowywanie czy kompleksowa obsługa celna sprawiają, że dostosowujemy rozwiązania do specyfiki i potrzeb klientów.