Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży eksportowej z językiem niemieckim

PECO POLAND sp. z o.o.O firmie

4 500‐15 000 zł brutto / mies.
  • Kąty Wrocławskie, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 godzin temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Peco-Print istnieje na niemieckim rynku od 13 lat. Jest europejskim liderem w branży materiałów eksploatacyjnych do drukarek, a także jedynym dystrybutorem marki NINETEC i STARKMANN. Obecnie dynamicznie rozwija się polska fila Peco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy:

  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • realizacja planów sprzedażowych
  • utrzymywanie długotrwałych relacji z klientem
  • kontakt z klientem (telefoniczny, mailowy, za pomocą komunikatorów internetowych)

Wymagania:

  • język niemiecki – poziom zaawansowany
  • organizacja swojego miejsca pracy
  • zaangażowanie
  • sumienność
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • podstawowe wynagrodzenie: 4500zł  brutto
  • motywacyjny system premiowy: 1% od obrotu netto
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • możliwość zaparkowania auta oraz roweru
  • praca od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 lub od 9:00 do 17:00
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Dołącz do naszego zespołu!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy