Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży eksportowej

P.W.U-H "Plastrol" J.J. Kałuża Spółka Jawna J.J. Kałuża

4 0006 000 brutto / mies.
  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • budowanie bazy klientów na rynkach zagranicznych

  • realizowanie miesięcznych targetów sprzedażowych

  • rozwój współpracy z nowymi partnerami

  • przygotowywanie ofert sprzedażowych i prezentacji

  • analiza rynku i działań konkurencji

  • udział w targach i szkoleniach produktowych

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie , mile widziany niemiecki

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • umiejętność swobodnego kontaktu z klientami też przez telefon

  • silna orientacja na realizację wyznaczonych celów

  • gotowość do podróży służbowych , dyspozycyjność

To oferujemy

  • zdobywanie doświadczenia zawodowego w perspektywicznej branży w firmie z 40- letnim doświadczeniem

  • atrakcyjne oraz stabilne warunki zatrudnienia

  • niezbędne narzędzia pracy

  • system szkoleń oraz możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • dołączenie do zgranego i doświadczonego zespołu ludzi

O nas

P.W.U-H. “Plast-Rol” Spółka jawna J.J. Kałuża w Lotyniu jest firmą z 35-letnią tradycją.

Obecnie głównym elementem działalności jest produkcja i sprzedaż wyrobów elektroinstalacyjnych, w których skład wchodzą:

wtyczki i gniazda

przedłużacze jednogniazdowe i bębnowe

plafony

sznury i przewody przyłączeniowe

wyłączniki nożne i suwakowe

dzwonki domowe

puszki instalacyjne

płytki odgałęźne

system koryt elektroinstalacyjnych.

Prowadzimy sprzedaż całego asortymentu elektro-osprzętu poprzez sieć hurtowni na terenie całego kraju, jak również eksportujemy do takich krajów jak: Słowacja, Czechy, Ukraina, Litwa i Rosja, Islandia, Belgia. Współpracujemy z takimi firmami jak: Amica, Bosch.