Ta oferta pracy jest nieaktualna od 363 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży eksportowej ze znajomością języka rosyjskiego

  • Łowicz, łódzkie
  • Specjalista
  • 13.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka Ogrodniczo - Pszczelarska „Pszczółka „ Sp. z o. o. w Łowiczu z wieloletnim doświadczeniem w branży przetwórstwa owocowo-warzywnego poszukuje obecnie pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łowicz

     Zakres obowiązków:

    • Nawiązywanie i budowanie relacji handlowych z klientami
    • Aktywne poszukiwanie klientów (internet, mail, telefon) oraz współpraca z dotychczasowymi kontrahentami
    • Przygotowywanie prezentacji i ofert handlowych
    • Bieżąca obsługa zamówień
    • Stała komunikacja z klientem na każdym etapie procesu
    • Współpraca z działami Produkcji, Handlowym oraz Logistyki
    • Dbałość o sprawny przepływ informacji w ramach realizowanego procesu
    • Zapewnienie terminowego spływu należności od klientów,
    • Działania promocyjne w punktach sprzedaży,
    • Bieżące monitorowanie rynku oraz raportowanie.

    Wymagane kwalifikacje:

    • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego  (znajomość  języka niemieckiego  będzie dodatkowym atutem)
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 3 lata
    • Wykształcenie średnie lub wyższe
    • Znajomość obsługi Pakietu MS Office
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Zdolność analitycznego myślenia
    • Dyspozycyjność, gotowość do podróży służbowych

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku  prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)