Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży

LeasingTeam ProfessionalO firmie

  • Elbląg, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. sprzedażyNumer ref.: 0036188

Zakres obowiązków:

  • obsługa stałych klientów oraz pozyskiwanie nowych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • przygotowywanie ofert,
  • udział w targach krajowych i zagranicznych,
  • analiza rynku i działań konkurencji.

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji - warunek konieczny,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziany handel międzynarodowy,
  • swobodne posługiwanie się pakietem MS Office, głównie Excel,
  • dobra organizacja pracy, wysokie umiejętności interpersonalne, gotowość do pracy pod presją czasu,
  • gotowość do wyjazdów służbowych (spotkania z klientami, wyjazdy na targi),
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie produkcyjnej,
  • praca w biurze od pon. do pt. w godz. 8-16,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie po okresie próbnym,
  • podstawowe narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy