Ta oferta pracy jest nieaktualna od 258 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży Energii B2B

  • Buk, Chodzież, Czarnków, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Jastrowie, Kalisz, Kępno, Koło, Konin, Kościan, Kórnik, Krotoszyn, Leszno, Luboń, Międzychód, Mosina, Murowana Goślina, Nowy Tomyśl, Oborniki, Opalenica, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Piła, Pleszew, Pobiedziska, Poznań, Puszczykowo, Rawicz, Rogoźno, Sieraków, Słupca, Swarzędz, Szamotuły, Śrem, Środa Wielkopolska, Trzcianka, Trzemeszno, Turek, Wągrowiec, Wieleń, Witkowo, Wolsztyn, Wronki, Września, Zbąszyń, Jarocin, Kłodawa, Kostrzyn, Koźmin Wielkopolski, Krzyż Wielkopolski, Pniewy, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 08.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Krajowa Energia Sp. z o.o.

    Krajowa Energia Sp. z o.o. w związku z rozwojem poszukujemy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Buk, Chodzież, Czarnków, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Jastrowie, Kalisz, Kępno, Koło, Konin, Kościan, Kórnik, Krotoszyn, Leszno, Luboń, Międzychód, Mosina, Murowana Goślina, Nowy Tomyśl, Oborniki, Opalenica, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Piła, Pleszew, Pobiedziska, Poznań, Puszczykowo, Rawicz, Rogoźno, Sieraków, Słupca, Swarzędz, Szamotuły, Śrem, Środa Wielkopolska, Trzcianka, Trzemeszno, Turek, Wągrowiec, Wieleń, Witkowo, Wolsztyn, Wronki, Września, Zbąszyń, Jarocin, Kłodawa, Kostrzyn, Koźmin Wielkopolski, Krzyż Wielkopolski, Pniewy
    Region: wielkopolskie

    Opis stanowiska:

    Zadaniem przedstawiciela jest pozyskiwanie klientów biznesowych którym obniżamy rachunki za energię elektryczną. Przedstawiciel wysyła do centrali spółki dokumenty (fakturę) i otrzymuje informację zwrotną w przeciągu 2h o ile możemy obniżyć faktury naszemu klientowi, następnie podpisuję umowę z klientem i otrzymuję prowizję. Prowizja jest wypłacana za cały okres trwania umowy z góry (średnio ok2500zł/umowa) po zakończeniu umowy odnawiamy ją klientowi a przedstawiciel otrzymuję ponownie prowizję.

    Oczekujemy:

    •  Otwartości i komunikatywności
    •  Ambicji na ponad przeciętnym poziomie
    •  Konsekwencji oraz zaufania
    •  Pełnego zaangażowania i chęci zmiany/nauki
    •  Trochę pozytywnego myślenia

    Oferujemy:

    • Wysokie zarobki miesięczne (osiągane w pierwszym miesiącu pracy)
    • Możliwość budowania własnego zespołu sprzedażowego
    • Jasną i przejrzystą ścieżkę awansów, do 50% z prowizji firmy
    • Pracę z ogromną możliwością rozwoju finansowego i osobistego
    • Darmowe szkolenia, które gwarantują pozyskiwanie min. 10 klientów miesięcznie
    • Darmowy dostęp do szkoleń online
    • Wysokie zarobki, jeśli będziesz pracowity
    • Rozliczenie na podstawie umowy zlecenie bądź działalności gospodarczej
    • Jasny i przejrzysty plan kariery zawodowej niezmienny od powstania firmy
    • Bogaty system motywacyjny (wyjazdy zagraniczne, premie, nagrody)
    • Auta służbowe klasy premium za wyniki sprzedażowe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    bądz o kontakt telefoniczny 515-515-136

    Informujemy, że Administratorem danych jest Doradztwo Odszkodowawcze Anna Górna z siedzibą w Legnicy przy ul. Kościuszki 24/8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne