Ta oferta pracy jest nieaktualna od 315 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży Energii B2B

  • Jędrzejów, Kielce, Końskie, Ostrowiec Świętokrzyski, Pińczów, Połaniec, Sandomierz, Sędziszów, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Staszów, Suchedniów, Włoszczowa, Busko-Zdrój, Opatów, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 2018-01-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Krajowa Energia Sp. z o.o.

    Krajowa Energia Sp. z o.o. w związku z rozwojem poszukujemy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Jędrzejów, Kielce, Końskie, Ostrowiec Świętokrzyski, Pińczów, Połaniec, Sandomierz, Sędziszów, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Staszów, Suchedniów, Włoszczowa, Busko-Zdrój, Opatów
    Region: świętokrzyskie

    Opis stanowiska:

    Zadaniem przedstawiciela jest pozyskiwanie klientów biznesowych którym obniżamy rachunki za energię elektryczną. Przedstawiciel wysyła do centrali spółki dokumenty (fakturę) i otrzymuje informację zwrotną w przeciągu 2h o ile możemy obniżyć faktury naszemu klientowi, następnie podpisuję umowę z klientem i otrzymuję prowizję. Prowizja jest wypłacana za cały okres trwania umowy z góry (średnio ok2500zł/umowa) po zakończeniu umowy odnawiamy ją klientowi a przedstawiciel otrzymuję ponownie prowizję.

    Oczekujemy:

    •  Otwartości i komunikatywności
    •  Ambicji na ponad przeciętnym poziomie
    •  Konsekwencji oraz zaufania
    •  Pełnego zaangażowania i chęci zmiany/nauki
    •  Trochę pozytywnego myślenia

    Oferujemy:

    • Wysokie zarobki miesięczne (osiągane w pierwszym miesiącu pracy)
    • Możliwość budowania własnego zespołu sprzedażowego
    • Jasną i przejrzystą ścieżkę awansów, do 50% z prowizji firmy
    • Pracę z ogromną możliwością rozwoju finansowego i osobistego
    • Darmowe szkolenia, które gwarantują pozyskiwanie min. 10 klientów miesięcznie
    • Darmowy dostęp do szkoleń online
    • Wysokie zarobki, jeśli będziesz pracowity
    • Rozliczenie na podstawie umowy zlecenie bądź działalności gospodarczej
    • Jasny i przejrzysty plan kariery zawodowej niezmienny od powstania firmy
    • Bogaty system motywacyjny (wyjazdy zagraniczne, premie, nagrody)
    • Auta służbowe klasy premium za wyniki sprzedażowe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    bądz o kontakt telefoniczny 515-515-136

    Informujemy, że Administratorem danych jest Doradztwo Odszkodowawcze Anna Górna z siedzibą w Legnicy przy ul. Kościuszki 24/8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne