Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży Energii Elektrycznej

Polenergia Fotowoltaika

plac Ireneusza Gugulskiego 1

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt telefoniczny z zainteresowanymi Klientami w celu sfinalizowania umów na energię elektryczną

  • Prezentowanie parametrów ofert zgodnie z potrzebami Klienta

  • Potwierdzanie danych oraz parametrów umowy

  • Wysyłanie ofert i umów do klientów

  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia odpowiedniej obsługi klienta

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w pracy w call center, w dziale sprzedaży, w dziale wsparcia sprzedaży

  • Jesteś dokładny i systematyczny

  • Znasz podstawowe techniki sprzedażowe

  • Wiesz jak mówić, aby inni chcieli Cię słuchać

  • Jesteś nieustępliwy w dążeniu do postawionych celów

  • Jesteś wielozadaniowy :)

To oferujemy

  • Pracę w największej polskiej, prywatnej firmie działającej w branży energetycznej

  • Na dobry początek organizujemy kompleksowe szkolenie wdrożeniowe

  • Zapewniamy wsparcie pozostałych członków zespołu oraz przełożonego

  • Jasne, przejrzyste zasady współpracy – na to stawiamy w codziennej pracy

  • Dajemy możliwość rozwoju i awansu – zarówno w strukturach działu jak i poprzez awanse poziome do innych działów!

  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego zaangażowania i wkładu w pracę zespołu!

Polenergia Fotowoltaika – jesteśmy częścią największej, prywatnej grupy energetycznej w Polsce Polenergia S.A. Rośniemy w siłę tak szybko, że w drugim roku działalności zajęliśmy 3 miejsce pod względem zainstalowanej mocy w mikroinstalacjach.

Wytyczamy kierunki polskiej transformacji energetycznej. Budujemy najlepszą ofertę komplementarnych usług i zielonych technologii, wspierających na co dzień polskie rodziny i przedsiębiorstwa.

Do naszych inwestycji oprócz rozwoju obszaru fotowoltaiki, należy pozyskiwanie energii z farm wiatrowych na morzu i lądzie, transformacja wodorowa, rozwój kogeneracji gazowej oraz e-mobility.

Chcesz poznać nasze wartości? To pasja, odpowiedzialność, leadership, samodoskonalenie, ambicja oraz jakość. Jeśli kierujesz się podobnymi, połączmy siły, żeby razem zmieniać polski rynek energetyczny!

#ŁączymyEnergię

Przewiń do profilu firmy