Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1298 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży Energii i Gazu

  • Alwernia, Andrychów, Biecz, Bochnia, Brzesko, Dobczyce, Gorlice, Grybów, Kęty, Kraków, Libiąż, Limanowa, Maków Podhalański, Miechów, Mszana Dolna, Myślenice, Niepołomice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Skawina, Słomniki, Stary Sącz, Sucha Beskidzka, Szczucin, Trzebinia, Tuchów, Wadowice, Wieliczka, Wolbrom, Zakopane, Chrzanów, Krynica-Zdrój, Piwniczna-Zdrój, Rabka-Zdrój, Klucze (pow. olkuski), Gdów (pow. wielicki), Jabłonka (pow. nowotarski), Łososina Dolna (pow. nowosądecki), Trzciana (pow. bocheński), małopolskie
  • Specjalista
  • 01.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy dynamiczną firmą koncentrującą swoje działania wyłącznie w branży energetycznej na terenie całego kraju.  Od 4 lat współpracujemy z Energa Obrót S.A. w zakresie sprzedaży energii elektrycznej. Zdobyliśmy znaczący udział w rynku sprzedaży energii elektrycznej w Polce i tym samym status Złotego Autoryzowanego Partnera Energia Obrót S.A.

    Zapewniamy wsparcie małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom w zakresie redukcji kosztów energii elektrycznej oraz opłat za dystrybucję dzięki innowacyjnemu systemowi do zarządzania energią, którego jesteśmy autorem.

    Naszym sukcesem jest zaufanie naszych Klientów, które budujemy w oparciu o doświadczenie, uczciwość, rzetelność oraz przede wszystkim koncentrację na potrzebach Klientów. Fachowa wiedza, którą dysponujemy i doświadczenie powodują, że nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalne i uczciwe doradztwo w zakresie segmentu energetycznego.

    Działamy na terenie całej Polski w 25 biurach regionalnych zatrudniając 220 doradców energetycznych.

    Poszukujemy Partnerów do współpracy:

    • osobami mającymi doświadczenie w sprzedaży B2B lub door-to-door posiadającymi własną działalność gospodarczą
    • kilkuosobowymi zespołami sprzedażowymi odnoszącymi sukcesy w sprzedaży usług małym i średnim przedsiębiorstwom
    • mniejszymi grupami sprzedażowymi, które chcą specjalizować się w sprzedaży energii elektrycznej
    • ogólnopolskimi i regionalnymi organizacjami sprzedażowymi posiadającymi doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
    • osobami oraz zespołami mającymi doświadczenie w sprzedaży energii elektrycznej

    Oferujemy:

    • atrakcyjny system prowizyjny
    • atrakcyjną ofertę dla Klientów Biznesowych oraz Indywidualnych
    • produkty technologiczne do optymalizacji kosztów energetycznych (system zarządzania energią)
    • przygotowywanie wszystkich niezbędnych dokumentów do podpisania przez Klienta
    • realizację całego procesu zmiany sprzedawcy
    • rozliczenia za 100% podpisanych umów
    • bonusy finansowe za prowadzenie biura
    • wsparcie merytoryczne zespołu administracyjnego
    • wsparcie merytoryczne w zakresie sprzedaży
    • zapewniamy wizytówki oraz materiały reklamowe

    Cechuje nas:

    • uczciwość i rzetelność
    • terminowa realizacja płatności
    • stabilne zasady współpracy

    Miejsce pracy: Alwernia, Andrychów, Biecz, Bochnia, Brzesko, Dobczyce, Gorlice, Grybów, Kęty, Kraków, Libiąż, Limanowa, Maków Podhalański, Miechów, Mszana Dolna, Myślenice, Niepołomice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Skawina, Słomniki, Stary Sącz, Sucha Beskidzka, Szczucin, Trzebinia, Tuchów, Wadowice, Wieliczka, Wolbrom, Zakopane, Chrzanów, Krynica-Zdrój, Piwniczna-Zdrój, Rabka-Zdrój, Klucze (pow. olkuski), Gdów (pow. wielicki), Jabłonka (pow. nowotarski), Łososina Dolna (pow. nowosądecki), Trzciana (pow. bocheński)

    Zakres obowiązków:

    • realizacja planów sprzedaży i budowanie własnego portfela klientów
    • aktywne utrzymywanie i obsługa Klientów
    • samodzielne negocjowanie cen
    • realizacja zadań zgodnych ze strategią sprzedaży firmy

    Wymagania:

    • własna działalność gospodarcza
    • wysokie umiejętności interpersonalne oraz kultura osobista
    • wysoka motywacja do realizacji wyznaczonych celów
    • dobra organizacja czasu pracy
    • zaangażowanie oraz kreatywność

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej i prężnej  firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • szkolenia produktowe, coaching oraz wsparcie merytoryczne
    • ciekawą i pełną wyzwań pracę