Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży energii / Partner sprzedaży / Przedstawiciel handlowy

ELEKTRUM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

3 00010 000 brutto / mies.
  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Propozycję współpracy na warunkach Programu Partnerskiego kierujemy do wszystkich firm oraz przedsiębiorców zainteresowanych współpracą handlową z naszą firmą.

Nasze wymagania

  • doświadczenia w sprzedaży energii elektrycznej i gazu ziemnego do Klientów biznesowych

  • znajomość rynku obrotu energią elektryczną

  • wiedzy z zakresu sprzedaży bezpośredniej oraz obsługi klienta biznesowego

  • umiejętność negocjacji

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

  • aktywnego prawa jazdy kat. B

  • dodatkowym atutem będzie własny portfel Klientów

To oferujemy

  • bardzo atrakcyjne warunki prowizji (uzależnione od zaangażowania)

  • wynagrodzenie podstawowe od 3000 zł do 10000 zł

  • stabilne zasady współpracy oraz terminową realizację płatności

  • szybką realizację procesów i elastyczne podejście

  • zwrot kosztów paliwa

  • umowę o pracę lub umowę współpracy

  • pełne wsparcie dla naszych pracowników i partnerów (biuro, kurier firmowy, wizytówki itd.)

  • Wsparcie back office – przygotowanie umów i ofert przez osoby z biura

ELEKTRUM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma Elektrum od 2010 roku zajmuje się doradztwem energetycznym w zakresie sprzedaży energii elektrycznej, gazu oraz paneli fotowoltaicznych. Współpracujemy z największymi zakładami energetycznymi w Polsce.

Naszą ambicją jest tworzenie profesjonalnej organizacji działającej w obszarze doradztwa energetycznego. Zależy nam na rozwoju, wsparciu i uczciwych relacjach z naszymi pracownikami oraz partnerami. Zapewniamy naszym pracownikom i partnerom wszelkie narzędzia do osiągnięcia sukcesu na rynku energetycznym

- Nie mamy ograniczeń terytorialnych

- Nie mamy limitów w wysokości prowizji

- Nie mamy ograniczeń wielkości Klienta

Przewiń do profilu firmy