Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży Eventów

  • Leszno (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Specjalista
  • 15.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Julinek, Leszno koło Błonia

    Główne zadania:

    • sprzedaż usług hotelowo-konferencyjnych (spotkania, bankiety, eventy, konferencje, catering)
    • przygotowywanie ofert handlowych, umów i warunków współpracy,
    • podtrzymywanie długofalowych kontaktów z istniejącymi klientami
    • prowadzenie rozmów biznesowych i negocjacji z Klientami
    • pozyskiwanie nowych klientów
    • realizacja założonych celów sprzedażowych
    • współpraca z pozostałymi działami
    • sporządzanie raportów dot. wyników pracy w obszarach swojego działania

    Oczekujemy:

    • doświadczenia na stanowisku sprzedażowym
    • umiejętności pracy z Klientem, komunikatywności, zaangażowania, odpowiedzialności
    • wiedza i umiejętności z zakresu technik sprzedaży, zasad przygotowywania i prezentowania ofert handlowych
    • zaangażowania i profesjonalizmu
    • doskonałej organizacji czasu własnego i pracy w zespole
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • system prowizyjny
    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • wsparcie w rozwoju zawodowym i możliwości awansu
    • przyjazną atmosferę
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.
    bottom