Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży exportowej

  • Zamienie (pow. miński), mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa ACTION S.A. to jeden z wiodących podmiotów na rynku dystrybucji sprzętu IT i RTV/AGD/GSM w Polsce oraz znaczący producent sprzętu komputerowego. Od 2006 r. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. ACTION dystrybuuje produkty największych dostawców na świecie, jest również producentem sprzętu IT pod własnymi markami: Actina (komputery stacjonarne, serwery), ActiveJet (materiały eksploatacyjne, produkty oświetleniowe i zasilające) oraz Actis (materiały eksploatacyjne).

    Firma ACTION S.A. poszukuje osób do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Zamienie między Warszawą a Piasecznem

    OPIS STANOWISKA:

    Jeżeli chcesz zajmować się :

    • budowaniem kanałów sprzedaży z branży IT poza granicami kraju
    • przygotowywaniem i przedstawianiem ofert handlowych klientom zagranicznym
    • współpracować z innymi działami firmy (logistyką, marketingiem, działem finansowym)
    • dbać o prawidłową komunikację między firmą a klientem
    • wysyłać korespondencję mailowej i zwykłą
    • przygotowywać raporty i zestawienia
    • być wsparciem dla działu do zadań bieżących

    WYMAGANIA:

    Posiadasz:

    • dobrą znajomość języków obcych, takich jak angielski, niemiecki lub szwedzki, duński, norweski albo fiński
    • umiejętności negocjacyjne (mile widziane przy kontraktach na rynkach międzynarodowych)
    • dobrą znajomość MS Office, szczególnie Excel
    • komunikatywność i umiejętności szybkiego uczenia się
    • dobrą organizację pracy
    • a do tego doświadczenie w sprzedaży zagranicznej z branży IT .....

    OFERUJEMY:

    W zamian mamy dla Ciebie:

    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • zdobywanie doświadczenia zawodowego w perspektywicznej branży
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności
    • kontakt z produktami najnowszej technologii
    • prywatna opieka medyczna
    • ubezpieczenie na życie
    • karta MultiSport, siłownia, sala do squashqqqqa dla ceniących aktywność fizyczną
    • ....a także profesjonalnie wyposażony klub muzyczny

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).