Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży Faktoringu

KUKE Finance S.A.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie i utrzymywanie współpracy z Klientami KUKE Finance oraz podejmowanie działań zapewniających korzystną dla obu stron współpracę,

  • realizacja kwartalnych oraz rocznych planów sprzedaży,

  • wstępna analiza transakcji oraz omówienie jej z Biurem Ryzyka,

  • aktywizowanie działań w ramach Grupy KUKE poprzez kontakt z doradcami,

  • utrzymywanie relacji z pośrednikami współpracującymi z KUKE Finance,

  • ustalanie i negocjowanie warunków cenowych i parametrów transakcji z Klientami,

  • uczestniczenie i prezentowanie transakcji faktoringowej na komitecie faktoringowym,

  • monitorowanie działań konkurencji,

  • współtworzenie nowych produktów oferowanych przez Spółkę,

  • terminowa i poprawna merytorycznie realizacja powierzonych zadań i obowiązków.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku ekonomicznym, finansowym lub prawnym,

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy w banku lub instytucji finansowej na stanowisku związanym z obsługą klienta korporacyjnego,

  • ogólna wiedza ekonomiczna, finansowa oraz prawna,

  • bardzo dobra znajomość produktu faktoringowego oraz ubezpieczeniowego,

  • dobra znajomość technik sprzedaży i rozpoznawania potrzeb Klienta oraz negocjacji biznesowych,

  • Komunikatywność.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń i zdobywania nowej wiedzy,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,

  • szeroki pakiet socjalny / opiekę medyczną,

  • możliwość pracy zdalnej.

KUKE Finance S.A.

KUKE Finance S.A. to spółka faktoringowa powołana do życia przez KUKE S.A., wiodącego ubezpieczyciela należności handlowych, w celu uzupełnienia oferty Grupy KUKE o komplementarne usługi finansowania należności. Od 6 lat dynamicznie rozwijamy naszą działalność oferując nowoczesne produkty faktoringowe i zapewniając naszym Klientom najwyższy poziom usług.

Przewiń do profilu firmy