Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży - Fakturzysta/tka

Vasco Electronics sp. z o.o. S.K.A.O firmie

  • Krzeszowice

    Krzeszowice, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wystawianie dokumentów sprzedaży: faktur krajowych i zagranicznych, korygujących, pro form zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi i rachunkowymi oraz wewnętrznymi wytycznymi

  • analiza rozrachunków z kontrahentami

  • prowadzenie dokumentacji związanej ze sprzedażą krajową i międzynarodową

  • ścisła współpraca z działem magazynu, sprzedaży, reklamacji oraz księgowości.

Nasze wymagania

  • znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (min B2)

  • dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office)

  • dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • komunikatywność, samodzielność oraz rzetelność

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne

Mile widziane

  • wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość przepisów dotyczących eksportu oraz importu

  • znajomość programu Idea

To oferujemy

  • ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • szkolenie na wstępnym etapie zatrudnienia

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie i świadczenia od początku pracy

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biura, w piątki możliwość wcześniejszego wyjścia o 14:00

  • ogólnodostępną kawę, herbatę oraz owoce

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • kartę MultiSport

  • prywatną opiekę medyczną

  • biuro przyjazne zwierzętom - u nas do pracy możesz przyjść ze swoim pupilem:-)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Vasco Electronics sp. z o.o. S.K.A.

Vasco Electronics Sp. z o.o. jest światowym liderem zajmującym się produkcją i dystrybucją materiałów i urządzeń związanych z tłumaczeniami elektronicznymi oraz innych produktów opartych na nowych technologiach pod marką VASCO w tym oprogramowania. Produkty Vasco Electronics sprzedawane są na całym świecie poprzez sieć filii i spółek w UE, USA i Chinach.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Specjalisty d.s. Sprzedaży - Fakturzysty/tki.

Jeżeli jesteś osobą, która ma doświadczenie, lubi nowe wyzwania, ma dużo energii i chęci do pracy, posługuje się biegle językiem angielskim i chce pracować w międzynarodowym środowisku to może to być praca właśnie dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy