Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

Bieranowski sp. z o.o. sp. k.O firmie

Bieranowski sp. z o.o. sp. k.

Aleja Jana Pawła II 127

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie, budowa relacji i obsługa klientów segmentu flotowego.

  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji handlowych.

  • Budowanie i prowadzenie bazy klientów CRM.

  • Aktywne poszukiwanie klientów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie preferowane wyższe.

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży motoryzacyjnej, praktyczna znajomość technik sprzedaży i rynku motoryzacyjnego.

  • Skuteczność działania oraz silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów.

  • Samodyscyplina i dobra organizacja pracy.

  • Dyspozycyjność, zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów.

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę.

  • Motywujący system wynagrodzeń.

  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • Elastyczna forma zatrudnienia

Bieranowski Sp. z o.o. Sp. K. Autoryzowany Salon samochodów osobowych marki ŠKODA w Bydgoszczy Poszukuje kandydata kreatywnego, pasjonującego się branżą motoryzacyjną na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego.