Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży flotowej

Toyota Katowice Sp. z o.o

aleja Wojska Polskiego 68/76

Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów flotowych (samochody osobowe i dostawcze).

  • Profesjonalna obsługa klientów zgodnie ze standardami korporacyjnymi (w tym badanie potrzeb, opracowywanie ofert, negocjacje handlowe).

  • Nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji z klientami.

  • Realizacja planów sprzedażowych.

  • Dobór odpowiednich rozwiązań finansowych dostosowanych do potrzeb klienta (leasing, kredyt, ubezpieczenie).

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży flotowej samochodów.

  • Bardzo dobra znajomość rynku motoryzacyjnego i produktów finansowych.

  • Praktyczna znajomość technik skutecznego pozyskiwania klientów nowych.

  • Umiejętność prowadzenia rozmów biznesowych i negocjacji handlowych.

  • Zorientowanie na cel i zaangażowanie w realizację zadań.

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

  • Ważne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Niezbędne narzędzia do realizacji celów sprzedażowych.

  • Szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji oraz rozwój zawodowy.

  • Motywujący system premiowy.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Toyota Katowice Sp. z o.o. - autoryzowany dealer Toyoty obecny na rynku od ponad 20 lat, prowadzący salony w Katowicach, Częstochowie i Tychach, zatrudniający w swoich salonach ponad 300 pracowników, wielokrotny zdobywca nagród Dealer Roku, wyróżniany za najwyższy poziom satysfakcji klientów.

Przewiń do profilu firmy