Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży flotowej i indywidualnej

Lexus Kraków i Toyota Romanowski KrakówO firmie

  • Kraków

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista

Rodzinna firma Toyota Romanowski, właściciel marki Lexus Kraków, istnieje na polskim rynku motoryzacyjnym od ponad 25 lat, oprócz stacji Lexus Kraków posiada także trzy salony samochodowe Toyota: w Kielcach i w Radomiu, a także niedawno otwartą stację w Krakowie. Słyniemy z legendarnego poziomu obsługi Klienta, a Lexus Kraków jest największym salonem i serwisem samochodów marki Lexus w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy zarówno kobiet jak i mężczyzn, którzy wraz z nami będą chcieli stworzyć najlepszy salon Toyoty i Lexusa na krakowskim rynku.

Obowiązki:

  • sprzedaż samochodów Klientom flotowym i indywidualnym
  • pozyskiwanie Klientów biznesowych i instytucjonalnych w sposób aktywny i twórczy
  • utrzymywanie najwyższych standardów jakości obsługi Klienta zgodnych z filozofią marki Lexus i Toyota
  • działanie z pasją i zaangażowaniem, przewidywanie potrzeb Klientów i wychodzenie im naprzeciw
  • utrzymywanie relacji z Klientami, systematyczne prowadzenie dokumentacji CRM
  • przeprowadzanie pełnego procesu sprzedaży (ofertowanie, zamawianie pojazdów w systemie, fakturowanie, kalkulacje leasingowe, itp.)
  • realizowanie planu sprzedaży oraz okresowe raportowanie działań

Wymagania:

  • doświadczenie przynajmniej 2 lata w sprzedaży B2B i/lub indywidualnej w branży motoryzacyjnej
  • prawo jazdy kategorii B
  • komunikatywność i śmiałość w kontaktach
  • biegłość obsługi komputera – pakiet MS Office
  • wysoka kultura osobista, słowność i systematyczność w działaniu
  • zaangażowanie i konsekwencja w dążeniu do celu

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie na zasadzie podstawy + prowizji od wyników
  • możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia poprzez szkolenia Lexus Polska i Toyota Motor Poland
  • pracę w zgranym zespole ludzi z pasją

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie
pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ASO MR Sp. z o. o. Sp. K. z
siedzibą w Radomiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.,
poz. 922)”.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby
przyszłych rekrutacji.
Informujemy, że Administratorem danych jest ASO MR Sp. z o. o. Sp. K.z siedzibą w Radomiu przy ul. Kieleckiej 68/70.
Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów
wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne