Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej i Obsługi Klientów Kluczowych

BMW Dynamic MotorsO firmie

5 00010 000 brutto / mies.
  • Wyszogrodzka 134, Płock
    Płock, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BMW Dynamic Motors

Wyszogrodzka 134

Płock

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych oraz identyfikowanie potencjalnych Klientów biznesowych

  • Rozbudowa bazy danych Klientów biznesowych

  • Samodzielne prowadzenie całego procesu sprzedaży dla Klientów biznesowych (analiza potrzeb, prezentacje handlowe, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje cenowe, negocjacje umów)

  • Prowadzenie regularnych spotkań oraz zapewnienie pełnego doradztwa dla Klientów biznesowych

  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami biznesowymi

  • Monitorowanie rynku i rekomendowanie aktywności wzmacniających pozycję marki

Nasze wymagania

  • Min. dwuletniego doświadczenia w sprzedaży do Klienta Biznesowego wymagającej aktywnego pozyskiwania Klienta (preferowane doświadczenie w markach premium, branży finansowej, CFM lub Rent-A-Car)

  • Min. rocznego doświadczenia w pracy w zespole

  • Prawa jazdy kat. B oraz wysokiej kultury jazdy

  • Gotowości do pracy w 2 soboty w miesiącu

  • Wytrwałości w działaniu i systematycznego realizowania wyznaczanych celów

  • Umiejętności organizacji pracy własnej i samodzielności

  • Dokładności, precyzyjności i sumienności

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Realne łączne wynagrodzenie (wynagrodzenie podstawowe + premia) od 5 000 zł do 10 000 zł brutto w zależności od osiąganych wyników

  • Wsparcie w postaci możliwości korzystania z bazy danych Klientów biznesowych

  • Rozbudowaną ścieżkę szkoleniową i certyfikacyjną, uwzględniającą szkolenia wewnętrzne oraz szkolenia realizowane przez BMW Polska

  • Możliwość spełnienia swoich ambicji oraz rozwoju w marce, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się nienaganną renomą na całym świecie

Etapy rekrutacji
1

Gra rekrutacyjna online

2

Gra kompetencyjna online

3

Rozmowa telefoniczna z Rekruterem

4

Wywiad Online z Rekruterem

5

Spotkanie osobiste z Pracodawcą

Jeżeli cechuje Cię doskonała organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole, a troskę o Klienta łączysz z motywacją do osiągania jak najlepszych wyników i chcesz wziąć udział w rozwoju sprzedaży flotowej w BMW Dynamic Motors, mamy dla Ciebie idealną pracę.

BMW Dynamic Motors to Autoryzowany Dealer BMW, posiadający salony w Bydgoszczy, Płocku i Toruniu, który łączy prestiż marki Premium z ugruntowaną pozycją na rynku.

Przewiń do profilu firmy