Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży flotowej

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lexus Kraków i Toyota Romanowski Kraków

    Rodzinna firma Toyota Romanowski, właściciel marki Lexus Kraków, istnieje na polskim rynku motoryzacyjnym od ponad 25 lat, oprócz stacji Lexus Kraków posiada także trzy salony samochodowe Toyota: w Kielcach i w Radomiu, a także nowo otwartą stację w Krakowie. Słyniemy z legendarnego poziomu obsługi Klienta, a Lexus Kraków jest największym salonem i serwisem samochodów marki Lexus w Polsce. Poszukujemy zarówno kobiet jak i mężczyzn, którzy wraz z nami będą chcieli stworzyć najlepszy salon Toyoty i Lexusa na krakowskim rynku.

    Miejsce pracy: Kraków

    Obowiązki:

    • sprzedaż samochodów Klientom flotowym
    • pozyskiwanie Klientów biznesowych i instytucjonalnych w sposób aktywny i twórczy
    • utrzymywanie najwyższych standardów jakości obsługi Klienta zgodnych z filozofią marki Lexus i Toyota
    • działanie z pasją i zaangażowaniem, przewidywanie potrzeb Klientów i wychodzenie im naprzeciw
    • utrzymywanie relacji z Klientami, systematyczne prowadzenie dokumentacji CRM
    • przeprowadzanie pełnego procesu sprzedaży (ofertowanie, zamawianie pojazdów w systemie, fakturowanie, kalkulacje leasingowe, itp.)
    • realizowanie planu sprzedaży oraz okresowe raportowanie działań

    Wymagania:

    • doświadczenie przynajmniej 2 lata w sprzedaży B2B i/lub indywidualnej w branży motoryzacyjnej
    • prawo jazdy kategorii B
    • komunikatywność i śmiałość w kontaktach
    • biegłość obsługi komputera – pakiet MS Office, mile widziana znajomość oprogramowania DMS
    • wysoka kultura osobista, słowność i systematyczność w działaniu
    • zaangażowanie i konsekwencja w dążeniu do celu

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie na zasadzie podstawy + prowizji od wyników
    • możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia poprzez szkolenia Lexus Polska i Toyota Motor Poland
    • pracę w zgranym zespole ludzi z pasją

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Do CV proszę dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

    Informacja przed rozwinięciem

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do  ASO MR sp. z o.o. sp.k. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ASO MR sp. z o.o. na potrzebę ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana.”  ”.

    Pełną informację odnośnie przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w sekcji Klauzula RODO.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest ASO MR sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Radomiu (26-200 Radom) przy ul. Kielecka 68/70 (dalej Toyota Romanowski)

    W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane?

    Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji (o ile wyrazisz zgodę).

    Podstawą przetwarzania przez Toyota Romanowski Twoich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na potrzeby zawarcia ewentualnej umowy o pracę jest art. 6 ust. 1 lit. b), art. 6 ust. 1 lit. c), art. 6 ust. 1 lit. f) RODO w zw. z art. art. 221 Kodeksu Pracy. Prawnie uzasadniony interes administratora danych wyrażony w art. 6 ust. 1 lit. f) polega na zabezpieczeniu Toyota Romanowski przed ewentualnymi zarzutami wynikającymi z art. 123 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. Podanie danych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podstawą przetwarzania przez Toyota Romanowski Radom Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych jest Twoja zgoda, tj. art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W dowolnym momencie masz prawo cofnąć wyrażoną zgodę, nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Toyota Romanowski będzie przekazywać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Toyota Romanowski. Ponadto Toyota Romanowski będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, o ile taki obowiązek wynikać będzie z przepisów prawa.

    Twoje dane mogą być przekazywane do państw trzecich i organizacji międzynarodowych o ile podmioty mające siedzibę w tych państwach w odpowiedni sposób zabezpieczają dane osobowe.

    Jak długo będziemy przetwarzać Twoje dane?

    Toyota Romanowski będzie przetwarzać Twoje dane osobowe w celu związanym z przeprowadzeniem rekrutacji do zakończenia procesu rekrutacyjnego, w którym bierzesz udział i dla celów archiwizacyjnych, jednak nie dłużej niż przez okres 1 roku od dnia złożenia aplikacji.

    Jakie masz prawa?

    Przysługuje Ci prawo do:

    • dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania kopii danych osobowych podlegających przetwarzaniu;
    • sprostowania swoich nieprawidłowych danych;
    • żądania usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym) w przypadku wystąpienia okoliczności przewidzianych w art. 17 RODO;
    • żądania ograniczenia przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 18 RODO;
    • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 21 RODO;
    • przenoszenia dostarczonych danych, przetwarzanych w sposób zautomatyzowany.

    Jeżeli uważasz, że Twoje dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem, możesz wnieść skargę do organu nadzorczego (UODO, ul. Stawki 2, Warszawa).

    Kontakt

    Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji związanych z ochroną danych osobowych lub chcesz skorzystać z przysługujących Ci praw, skontaktuj się z nami:

    Inspektor Ochrony Danych: iod@toyota.radom.pl

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.