Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

BCH Bogdan Chwaliński Ford Store

Agnieszki Osieckiej 1

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i obsługa Klientów flotowych dla samochodów osobowych i dostawczych

  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami

  • Tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy

  • Obsługa systemu CRM do zarządzania sprzedażą

  • Prezentacja samochodów w salonie i u Klienta

  • Dbałość o realizację standardów jakościowych

  • Prowadzenie bieżącej analizy rynku

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

  • Komunikatywność i dyspozycyjność

  • Wysoka kultury osobista

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii

  • Szkolenia produktowe

  • Wsparcie przełożonego