Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej Samochodów marki Ford / Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

POL-MOTORS Sp. z o.o.O firmie

  • Bardzka 1, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

POL-MOTORS Sp. z o.o.

Bardzka 1

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwania nowych oraz identyfikowanie potencjalnych Klientów biznesowych

  • Samodzielne prowadzenie całego procesu sprzedaży dla Klientów biznesowych (analiza potrzeb, prezentacje handlowe, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje cenowe, negocjacje umów)

  • Prowadzenie regularnych spotkań oraz zapewnienie pełnego doradztwa dla Klientów biznesowych

  • Prowadzenie i aktualizowanie ewidencji klientów - terminowe dokumentowanie i rozliczanie prowadzonych negocjacji i operacji handlowych, analiza rynku i rekomendowanie aktywności wzmacniających pozycję marki

  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami biznesowymi

  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki oraz Firmy poprzez udział w wydarzeniach branżowych oraz pełnienie roli eksperta w branży

Nasze wymagania

  • Minimum rocznego doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu nowych Klientów rynku B2B

  • Doświadczenia w sprzedaży flotowej w marce samochodowej będzie dodatkowym atutem

  • Zainteresowania branżą motoryzacyjną

  • Prawo jazdy kat.B oraz wysokiej kultury jazdy

  • Wykształcenia min. Średniego

  • Wytrwałości w działaniu i systematycznego realizowania wyznaczonych celów

  • Umiejętności docierania do osób decyzyjnych po stronie Klientów oraz prowadzenie z nimi spotkań i negocjacji

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Telefon komórkowy i komputer

  • Samochód do użytku służbowego i prywatnego

  • Rozbudowaną ścieżkę szkoleń, zakończoną uzyskaniem tytułu Certyfikowanego Sprzedawcy Samochodów marki Ford

  • Możliwość spełnienia swoich ambicji oraz rozwoju w marce

POL- MOTORS Sp. z o.o.- firma o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym, pretendująca do miana lidera na dolnośląskim rynku w sprzedaży i obsłudze posprzedażnej samochodów marki Ford.

Przewiń do profilu firmy