Ta oferta pracy jest nieaktualna od 203 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży foteli samochodowych

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BWG Polska Sp. z o.o.

    Wyspecjalizowane salony z luksusowymi wózkami i najbardziej zaawansowanymi pod względem bezpieczeństwa fotelami samochodowymi dla dzieci - BoboWózki. Poszukujemy energicznej osoby na stanowisko specjalista sprzedaży foteli samochodowych w naszym salonie stacjonarnym w Krakowie. Jeżeli chcesz poznać ciekawą, bezpowrotnie wciągającą branżę opartą na bezpieczeństwie, komforcie najmłodszych i czujesz się na siłach by z uśmiechem doradzać rodzicom w zakresie tego typu sprzętu, to szukamy właśnie Ciebie!

    Miejsce pracy: Kraków
    Region: małopolskie
    Numer referencyjny: KRA/08/RE

    Obowiązki:

    • Doradzanie rodzicom odwiedzającym sklep w kwestii doboru bezpiecznych foteli samochodowych oraz luksusowych wózków dziecięcych,
    • Uzupełnianie ekspozycji sklepu i kontrola stanów magazynowych,
    • Kontakt z dostawcami w celu domawiania towarów, przyjmowanie dostaw i wydania klientom,
    • Obsługa systemu sprzedażowo-magazynowego.

    Szukamy osoby:

    • Otwartej i kontaktowej,
    • Samodzielnej i obowiązkowej,
    • Dyspozycyjnej,

    Mile widziane:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub predyspozycje handlowe,
    • Znajomość programu Symfonia Handel,
    • Znajomość języków obcych również będzie dodatkowym atutem,

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie,
    • Szkolenia wspomagające kompetencje,

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity; Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz.926 ze zm.)”