Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży - Fotowoltaika

PERSONNEL GROUP sp. z o.o.O firmie

8 000‐20 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Mława, Ostrołęka, Warszawa

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Specjalista

Personnel Group Sp. z o.o. (nr cert. 20388) jest agencją zatrudnienia należącą do grupy Personnel International, działającej na międzynarodowym rynku już od ponad 16 lat. Zatrudniamy pracowników w Polsce i za granicą. Za naszym pośrednictwem pracę znalazło już blisko 48 tysięcy pracowników o różnym stopniu kwalifikacji zawodowych.

Aktualnie dla naszego klienta, wykonawcy instalacji fotowoltaicznych działającego na rynku europejskim, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży - Doradca Klienta - FOTOWOLTAIKA

nr ref. 1/99/11/20

Opis stanowiska:

  • aktywna sprzedaż klientom biznesowym i indywidualnym (B2B i B2C) produktów PV ,
  • pozyskiwanie klientów biznesowych i indywidualnych,
  • doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznych,
  • przygotowywanie kalkulacji, ofert oraz przygotowywanie umów z Klientami,
  • raportowanie aktywności sprzedażowej,
  • realizacja planów sprzedażowych.

Wymagania:

  • zaangażowanie i samodzielność w działaniu,
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie min. średnie

Mile widziane:

  • doświadczenie w sprzedaży projektów PV, ale nie jest to warunek konieczny

Oferujemy:

- wynagrodzenie: wyłącznie prowizyjne średnio w przedziale: 8000 pln- 20000 pln miesięcznie lub bez górnego limitu,

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy B2B (własna działalność gospodarcza),

- możliwość rozwoju zawodowego i awansu,

- szkolenia z wiedzy technicznej i handlowej,

- serwis i wsparcie po sprzedażowe,

- możliwość otrzymania samochodu służbowego oraz narzędzi pracy w zależności od efektów sprzedażowych,

- ogromne wsparcie marketingowe – niespotykane na rynku

- baza klientów indywidualnych 6 mln osób w całej Polsce,

- konkurencyjna oferta dla klienta,

- praca zdalna,

- praca w dogodnych dla siebie godzinach

- miła atmosfera w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy