Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży fotowoltaiki - klient indywidualny

MPL Energy Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych;

  • Prowadzenie spotkań doradczo-sprzedażowych w terenie;

  • Uczestnictwo w wydarzeniach mających na celu edukować i promować nasze rozwiązania;

  • Sporządzanie ofert sprzedaży;

  • Przygotowanie wniosków kredytowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży wymagającej bezpośredniego kontaktu z klientem w terenie, (nie koniecznie fotowoltaika);

  • Posiadanie zdolności negocjacyjnych i interpersonalnych;

  • Podstawowa umiejętności obsługi narzędzi komputerowych (Excel, Word);

  • Wysoka kultura osobista, samodzielność oraz odpowiedzialność.

To oferujemy

  • Sprzedaż nowoczesnych rozwiązań w konkurencyjnej cenie;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa + prowizja, (górna granica zależy od Ciebie);

  • Narzędzia pracy – samochód, komputer, telefon;

  • Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe;

  • Wsparcie techniczne i marketingowe;

  • Możliwość budowania własnej grupy sprzedażowej;

  • Jeśli prowadzisz inny biznes - nie ma problemu... jesteśmy otwarci na różne modele współpracy. Poszukujemy do współpracy również Zespołów Sprzedażowych.

O nas

MPL Energy Sp. z o.o. to firma, której doświadczenie pomoże Ci w łatwiejszym pozyskiwaniu klientów. Realizacja jednej z największych instalacji dachowych swojego czasu na lotnisku Chopina mówi sama za siebie. Możemy wprowadzić Cię w prężnie rozwijającą się branżę odnawialnych źródeł energii. MPL Energy należy do MPL Group, dynamicznie rozwijającej się grupy tworzonej przez ludzi z pasją. Dział sprzedaży fotowoltaiki dla klienta indywidualnego to zespół nastawiony na sukces. Możesz odnieść sukces, teraz gdy fotowoltaika jest tak popularna jest to dobre miejsce do osiągnięcia ambitnych celów.

Szukamy:

  • Osoby odpowiedzialnej za sprzedaż instalacji fotowoltaicznych (elektrownie słoneczne) - województwo mazowieckie.