Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży fotowoltaiki

UNIMOT ENERGIA I GAZ Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych i indywidualnych
  • doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznych
  • przygotowywanie kalkulacji, ofert oraz przygotowywanie i zawieranie umów z Klientami
  • rozliczanie umów z Działem Weryfikacji Umów
  • raportowanie aktywności sprzedażowej

Nasze wymagania

  • minimum rok doświadczenia w sprzedaży instalacji fotowoltaicznych,
  • znajomość lokalnego rynku
  • zaangażowanie i samodzielność w działaniu
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
  • wynagrodzenie bez górnego limitu (podstawowe w wysokości odpowiedniej do doświadczenia + prowizja)
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, samochód służbowy
  • szkolenia z wiedzy technicznej i handlowej
  • unikalny, innowacyjny i konkurencyjny produkt
  • miłą atmosferę pracy w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie i w pasjonującej branży
  • doradztwo finansowe
  • wysoka jakość montażu
  • serwis i wsparcie posprzedażowe

UNIMOT ENERGIA I GAZ Sp. z o.o.

Zajmujemy się sprzedażą energii elektrycznej i gazu ziemnego dla klientów biznesowych oraz instalacji fotowoltaicznych dla klientów B2B i B2C.

W związku z intensywnym rozwojem sprzedaży w obszarze fotowoltaiki i uruchomieniem marki AVIA Solar poszukujemy pracowników do naszego zespołu.

Specjalista ds. sprzedaży fotowoltaiki, kujawsko-pomorskie