Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. sprzedaży fotowoltaiki

UNIMOT ENERGIA I GAZ Sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

KIM JESTEŚMY?

Zajmujemy się sprzedażą energii elektrycznej i gazu ziemnego dla klientów biznesowych oraz instalacji fotowoltaicznych dla klientów B2B i B2C.

W związku z intensywnym rozwojem sprzedaży w obszarze fotowoltaiki i uruchomieniem marki AVIA Solar poszukujemy pracowników do naszego zespołu.

Zadania na stanowisku

  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych i indywidualnych
  • doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznych
  • przygotowywanie kalkulacji, ofert oraz przygotowywanie i zawieranie umów z Klientami
  • rozliczanie umów z Działem Weryfikacji Umów
  • raportowanie aktywności sprzedażowej

Oczekiwania

  • minimum rok doświadczenia w sprzedaży instalacji fotowoltaicznych,
  • znajomość lokalnego rynku
  • zaangażowanie i samodzielność w działaniu
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
  • wynagrodzenie bez górnego limitu (podstawowe w wysokości odpowiedniej do doświadczenia + prowizja)
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, samochód służbowy, laptop
  • szkolenia z wiedzy technicznej i handlowej
  • unikalny, innowacyjny i konkurencyjny produkt
  • miłą atmosferę pracy w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie i w pasjonującej branży
  • doradztwo finansowe
  • wysoka jakość montażu
  • serwis i wsparcie posprzedażowe

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego teamu
 prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk Aplikuj.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dołączenie klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez UNIMOT ENERGIA I GAZ Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, 03-091 Warszawa, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego”.

Ogłoszenie archiwalne