Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży fotowoltaiki

UNIMOT ENERGIA I GAZ Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych i indywidualnych

  • doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznych

  • przygotowywanie kalkulacji, ofert oraz przygotowywanie i zawieranie umów z Klientami

  • rozliczanie umów z Działem Weryfikacji Umów

  • raportowanie aktywności sprzedażowej

Nasze wymagania

  • minimum rok doświadczenia w sprzedaży instalacji fotowoltaicznych,

  • znajomość lokalnego rynku

  • zaangażowanie i samodzielność w działaniu

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B

  • wynagrodzenie bez górnego limitu (podstawowe w wysokości odpowiedniej do doświadczenia + prowizja)

  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, samochód służbowy, laptop

  • szkolenia z wiedzy technicznej i handlowej

  • unikalny, innowacyjny i konkurencyjny produkt

  • miłą atmosferę pracy w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie i w pasjonującej branży

  • doradztwo finansowe

  • wysoka jakość montażu

  • serwis i wsparcie posprzedażowe

UNIMOT ENERGIA I GAZ Sp. z o.o.

Zajmujemy się sprzedażą energii elektrycznej i gazu ziemnego dla klientów biznesowych oraz instalacji fotowoltaicznych dla klientów B2B i B2C.

W związku z intensywnym rozwojem sprzedaży w obszarze fotowoltaiki i uruchomieniem marki AVIA Solar poszukujemy pracowników do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy