Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży Frachtu Drogowego

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 17.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

opis

Sztuka logistyki, logistyka sztuki

Od 25 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania logistyczne, dopasowane do potrzeb Klienta przy zachowaniu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć swój udział w realizacji innowacyjnych projektów logistycznych i dbasz o swój rozwój zawodowy dołącz do naszego zespołu.

W związku z rozwojem firmy  poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży usług spedycyjnych poparte sukcesami, doświadczenie w sprzedaży w branży logistycznej.
  • Wiedza operacyjna w zakresie planowania i realizacji usług spedycyjnych i transportowych
  • Znajomość rynku usług spedycyjnych, doświadczenie w obsłudze dużych projektów transportowych. Gotowość do bezpośrednich kontaktów biznesowych w tym obszarze.
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Umiejętności analityczne
  • Orientacja na cel oraz determinacja w realizacji celów biznesowych
  • Znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie
  • Umiejętność współpracy, budowanie dobrej atmosfery pracy
  • Bardzo dobra obsługa pakietu Ms Office

Zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów, skuteczna realizacja planów sprzedażowych w podległym regionie.
  • Monitorowanie rynku transportowego oraz działań konkurencji
  • Aktywna sprzedaż usług spedycyjnych
  • Aktywny udział w rozwoju Działu Spedycji

Oferujemy

  • Gwarancję stabilnego zatrudnienia, w przyjaznym środowisku pracy
  • Pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce
  • Pakiet świadczeń socjalnych i udział w wydarzeniach firmowych
  • Narzędzia pracy, motywacyjny system wynagrodzeń
  • Wpływ na rozwój organizacji, rozwój zawodowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji (cv)
za pomocą przycisku Aplikuj,

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)

www.nolimit.pl