Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. sprzedaży frachtu morskiego

Delphia Spółka Jawna - Pisarska-Klinkosz, Klinkosz i ZagarówO firmie

Delphia Spółka Jawna - Pisarska-Klinkosz, Klinkosz i Zagarów

plac Kaszubski 8

Gdynia

Jesteśmy znaną i cenioną gdyńską firmą oferującą pełen zakres usług spedycyjnych z zakresu transportu drogowego oraz morskiego. Jeśli szukasz przyjaznego miejsca pracy wśród wyjątkowych ludzi, masz doświadczenie w branży i potencjał, który pozytywnie wpłynie na rozwój naszej firmy, dołącz do naszego zespołu.

OPIS STANOWISKA:

  • Przygotowywanie ofert  dla klientów krajowych i zagranicznych w zakresie spedycji morskiej/ lotniczej oraz prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Pozyskiwanie niezbędnych danych handlowych, zawieranie umów w powierzonym zakresie.
  • Stała współpraca i dobry kontakt z lokalnymi biurami armatorów.
  • Delegacje i wizyty u klientów.
  • Reprezentowanie firmy na spotkaniach i imprezach branżowych.
  • Współpraca z działami operacyjnymi firmy.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień spedycji morskiej (lotniczej będzie dodatkowym atutem).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Należyta organizacja pracy, w tym umiejętności planowania zadań i czasu pracy.
  • Samodzielność, pracowitość, sumienność, punktualność.
  • Umiejętność współpracy z zespołem.
  • Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) + atrakcyjny system premiowy zależny do uzyskiwanych wyników.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Przyjazną / rodzinną atmosferę pracy (daleką od klimatu korporacyjnego).
  • Pakiet opieki medycznej.
  • Karta Multisport.
  • Inne (biuro przyjazne zwierzętom, owoce do biura , imprezy integracyjne).
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji cv + list motywacyjny za pomocą przycisku aplikowania.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne