Specjalista ds. Sprzedaży (FTL)

ROHLIG SUUS Logistics S.A.

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż usług w zakresie międzynarodowej spedycji drogowej (FTL)

  • Dbanie o jakość relacji i budowanie długofalowej współpracy z pozyskanymi Klientami

  • Przygotowywanie ofert dopasowanych do potrzeb Klientów na podstawie wycen od operacji

  • Prowadzenie spotkań handlowych oraz negocjacji warunków współpracy

  • Monitorowanie konkurencji i trendów na rynku

  • Realizacja wyznaczonych budżetów sprzedażowych

  • Współpraca: w ramach zespołu handlowego w produkcie, z działami operacyjnymi, z działem przetargów, z działem handlowym w strukturach firmy

  • Udział w rozwoju sprzedaży cross-sellingowe

  • Bieżące uzupełnianie informacji w systemie CRM

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży TSL zwłaszcza w produkcie FTL

  • Nastawienie na proaktywne pozyskiwanie klientów

  • Przedsiębiorczość i świadomość wpływu na rozwój biznesu

  • Pozytywne nastawienie, zaangażowanie i otwartość na rozwój

  • Bardzo dobra organizacja pracy i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Dyspozycyjność do podróży służbowych

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę dla największego polskiego operatora logistycznego

  • To co nas wyróżnia to unikatowa kultura organizacyjna – traktujemy się po ludzku

  • Dbamy o zdrowie naszych pracowników, dlatego w ofercie mamy Medicover, a także dofinansowanie do karty Multisport lub Medicover Sport

  • Wiemy, jak ważne są pierwsze miesiące w nowej firmie, dlatego dużą wagę przykładamy do onboardingu nowych pracowników. Otrzymasz kompletne wdrożenie firmowe i stanowiskowe ze stałym mentoringiem przełożonego i członków zespołu. Realne perspektywy rozwoju – rośniesz razem z firmą (a robimy to w SUUS-owym tempie!)

  • Jako firma ciągle się rozwijamy i Ty też będziesz mieć taką możliwość uczestnicząc w szeregu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • Chcesz doskonalić swoje umiejętności językowe? Dołącz do kursu języka angielskiego współfinansowanego przez firmę

  • „Poleć do SUUS’a” to nasz wewnętrzny program płatnych poleceń pracowniczych

  • Każda praca niesie za sobą wynagrodzenie, bo nie tylko radością z pracy żyjemy. Oprócz wynagrodzenia podstawowego masz możliwość uzyskania premii

  • Narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy

  • Na koniec napiszemy, że oferujemy naszą wiedzę z zakresu logistyki, którą zbudowaliśmy na przestrzeni ostatnich 30 lat w Polsce i na całym świecie. Poznaj nas lepiej i aplikuj do SUUSa!

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • narzędzia pracy

  • karta Multisport oraz Medicover Sport

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw. Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie. Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Przewiń do profilu firmy