Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży - fundusze UE

Lobo

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, firmy doradczej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,

  • utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi Klientami firmy,

  • spotkania sprzedażowe z Klientami,

  • opracowanie działań promocyjnych, organizacja i udział w eventach,

  • przygotowanie i negocjowanie ofert.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży usług dla Klienta B2B,

  • doświadczenie w nawiązywaniu i utrzymywaniu bezpośrednich relacji z Klientami,

  • doskonała organizacja pracy,

  • kompetencje sprzedażowe i negocjacyjne,

  • nastawienie proklienckie.

Mile widziane

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • wykształcenie wyższe.

Pracodawca oferuje

  • pracę w firmie doradczej o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub B2B- zgodnie z referencjami Kandydata,

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym,

  • narzędzia niezbędne do pracy: telefon służbowy, laptop,

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,

  • pracę w przyjaznej atmosferze ze zgranym zespołem,

  • szkolenie wdrożeniowe i produktowe.

Lobo

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim Klientom najlepszych Pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Przewiń do profilu firmy