Ta oferta pracy jest nieaktualna od 46 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży Gazów Laboratoryjnych i Analitycznych

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-07-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie  produkcji gazów, technologii oraz usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Nasza obecność w  80 krajach to ponad 67 000 pracowników i obsługa ponad 3 000 000 klientów i pacjentów.

    Zadania

    • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie współpracy handlowej z istniejącymi klientami,
    • Zdobywanie wiedzy na temat dostępnych produktów Air Liquide oraz na temat rynku gazów laboratoryjnych i analitycznych,
    • Opracowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy,
    • Realizacja planów sprzedażowych,
    • Uczestnictwo w targach i konferencjach branżowych,
    • Prowadzenie raportów i analiz sprzedaży

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe chemiczne (lub pokrewne),
    • Doświadczenie sprzedażowe w sektorze laboratoryjnym lub przemyśle,
    • Dobra znajomość języka angielskiego (B2)
    • Prawo jazdy kat. B i gotowość do regularnej pracy w terenie
    • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji biznesowych
    • Umiejętność samodzielnej i systematycznej pracy
    • Ukierunkowanie na wysokie standardy pracy (korporacja)

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę
    • Atrakcyjną premię roczną
    • Pakiet socjalny (dodatkowe 3 dni płatnego urlopu w roku, opieka medyczna dla całej rodziny, ubezpieczenie  oraz ubezpieczenie podróży zagranicznych, dofinansowanie kursu językowego, wakacji pracownika oraz kolonii dzieci, karta multisport, prywatny fundusz emerytalny z dofinansowaniem ze strony firmy, bonus świąteczny etc.)
    • Samochód służbowy i inne narzędzia pracy
    • Codzienne wyzwania w największej na świecie firmie produkującej Gazy Techniczne

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.