Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży Gazów Specjalnych

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie  produkcji gazów, technologii oraz usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Nasza obecność w  80 krajach to ponad 65 000 pracowników i obsługa ponad 3 000 000 klientów i pacjentów.

    Siedziba biura - Poznań

    Misje i obowiązki

    Rozwój sprzedaży gazów laboratoryjnych i analitycznych w podległym terenie, w tym:

    • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie współpracy handlowej z istniejącymi klientami,
    • Zdobywanie wiedzy na temat dostępnych produktów Air Liquide oraz na temat rynku gazów laboratoryjnych i analitycznych,
    • Opracowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy,
    • Realizacja planów sprzedażowych,
    • Uczestnictwo w targach i konferencjach branżowych,
    • Prowadzenie raportów i analiz sprzedaży.

    Kompetencje i profil

    • Wykształcenie wyższe chemiczne (lub pokrewne),
    • Doświadczenie sprzedażowe w sektorze laboratoryjnym lub przemyśle,
    • Dobra znajomość języka angielskiego,
    • Prawo jazdy kat. B i gotowość do regularnej pracy w terenie,
    • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji biznesowych,
    • Umiejętność samodzielnej i systematycznej pracy,
    • Ukierunkowanie na wysokie standardy pracy (korporacja).

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowej korporacji,
    • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
    • Szkolenia wprowadzające i rozwijające,
    • Możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy w Polsce i za granicą,
    • Atrakcyjny pakiet socjalny,
    • Samochód służbowy i inne narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

    Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.