Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży Gazów Specjalnych - Region Północ

Air Liquide Polska Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie współpracy handlowej z istniejącymi klientami,

  • Zdobywanie wiedzy na temat dostępnych produktów Air Liquide oraz na temat rynku gazów laboratoryjnych i analitycznych,

  • Opracowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy,

  • Realizacja planów sprzedażowych,

  • Uczestnictwo w targach i konferencjach branżowych,

  • Prowadzenie raportów i analiz sprzedaży

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe chemiczne (lub pokrewne),

  • Doświadczenie sprzedażowe w sektorze laboratoryjnym lub przemyśle,

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do regularnej pracy w terenie

  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji biznesowych

  • Umiejętność samodzielnej i systematycznej pracy

  • Ukierunkowanie na wysokie standardy pracy (korporacja)

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowej korporacji,

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),

  • Szkolenia wprowadzające i rozwijające,

  • Możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy w Polsce i za granicą,

  • Atrakcyjny pakiet socjalny,

  • Samochód służbowy i inne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop

  • możliwość cyklicznego zakupu akcji firmy

  • bonus świąteczny

Air Liquide Polska Sp. z o.o.

Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Jesteśmy obecni w 78 krajach i zatrudniamy około 64 500 pracowników, łącząc globalne doświadczenia z uwzględnieniem lokalnej specyfiki dla ponad 3,8 miliona swoich klientów i pacjentów. Ofertę kierujemy do klientów biznesowych z branż takich, jak hutnictwo, spawalnictwo, elektronika, motoryzacja, chemiczny, spożywczy i medyczny.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy/Teren działania:

  • Siedziba biura: Pruszcz Gdański

  • Teren działania - obszar działania - województwa: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodnio-pomorskie