Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Sprzedaży Gazów Specjalnych - Region Północ

Air Liquide Polska Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie współpracy handlowej z istniejącymi klientami,
  • Zdobywanie wiedzy na temat dostępnych produktów Air Liquide oraz na temat rynku gazów laboratoryjnych i analitycznych,
  • Opracowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Uczestnictwo w targach i konferencjach branżowych,
  • Prowadzenie raportów i analiz sprzedaży

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe chemiczne (lub pokrewne),
  • Doświadczenie sprzedażowe w sektorze laboratoryjnym lub przemyśle,
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do regularnej pracy w terenie
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji biznesowych
  • Umiejętność samodzielnej i systematycznej pracy
  • Ukierunkowanie na wysokie standardy pracy (korporacja)

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowej korporacji,
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • Szkolenia wprowadzające i rozwijające,
  • Możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy w Polsce i za granicą,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny,
  • Samochód służbowy i inne narzędzia pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • dodatkowy urlop
  • możliwość cyklicznego zakupu akcji firmy
  • bonus świąteczny

Air Liquide Polska Sp. z o.o.

Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Jesteśmy obecni w 78 krajach i zatrudniamy około 64 500 pracowników, łącząc globalne doświadczenia z uwzględnieniem lokalnej specyfiki dla ponad 3,8 miliona swoich klientów i pacjentów. Ofertę kierujemy do klientów biznesowych z branż takich, jak hutnictwo, spawalnictwo, elektronika, motoryzacja, chemiczny, spożywczy i medyczny.

Miejsce pracy/Teren działania:

  • Siedziba biura: Pruszcz Gdański
  • Teren działania - obszar działania - województwa: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodnio-pomorskie

Specjalista ds. Sprzedaży Gazów Specjalnych - Region Północ, zachodniopomorskie