Ta oferta pracy jest nieaktualna od 43 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży Gazów Technicznych

  • opolskie
  • Specjalista
  • 05.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie  produkcji gazów, technologii oraz usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Nasza obecność w  80 krajach to ponad 65 000 pracowników i obsługa ponad 3 000 000 klientów i pacjentów.

Ofertę kierujemy do klientów z różnych branż przemysłowych: hutnictwa, spawalnictwa, elektroniki, sektora motoryzacyjnego, chemicznego oraz spożywczego. W zakresie opieki zdrowotnej zapewniamy produkty medyczne i usługi do szpitali i pacjentów w domu, które wspierają ochronę zdrowia i życia.

Specjalista ds. sprzedaży gazów technicznych

Teren działania: głównie województwo opolskie oraz wschodnia część województwa dolnośląskiego

Zadania:

  • rozwijanie sprzedaży gazów technicznych na podległym terenie poprzez pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie współpracy handlowej z istniejącymi klientami
  • badanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie rozwiązań technicznych
  • współpraca z działem rozwoju rynku, działem technicznym w zakresie doboru rozwiązań technicznych oraz z innymi działami w firmie stosownie do sytuacji
  • przygotowywanie ofert dla klientów oraz negocjowanie warunków współpracy
  • realizacja planów sprzedażowych

Wymagania:

  • doświadczenie sprzedażowe (mile widziane w sprzedaży maszyn, urządzeń lub materiałów pomocniczych dla przemysłu)
  • doświadczenie w prospectingu, w prowadzeniu rozmów sprzedażowych i w negocjacjach
  • znajomość rynku przemysłowego na podległym terenie będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne)
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do regularnej pracy w terenie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • ukierunkowanie na wysokie standardy pracy w zakresie sprzedaży (korporacja)

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • możliwość pracy w trybie home office
  • atrakcyjny pakiet socjalny (dodatkowe 3 dni płatnego urlopu w roku,
    opieka medyczna dla całej rodziny, ubezpieczenie, dofinansowanie kursu językowego, wakacji, karta multisport, prywatny fundusz emerytalny z dofinansowaniem ze strony firmy, bonus świąteczny etc.)
  • szkolenia wprowadzające i rozwijające
  • regularne kontakty z zagranicą w ramach współpracy w obrębie Grupy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowej korporacji

Zainteresowany? Wyślij swoje CV pomocą przycisku Aplikuj.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się