Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży

Antal Sales & MarketingO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Naszym klientem jest firma spedycyjna, która zajmuje się kompleksową obsługą ładunków transportowych na całym świecie. Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży B2B i interesujesz się spedycją - ta praca jest dla Ciebie!

Specjalista ds. Sprzedaży

Zakres obowiązków:

Pozyskiwanie nowych klientów poprzez:

  • nawiązywanie kontaktów i prowadzenie rozmów handlowych,
  • przygotowywanie ofert dla potencjalnych Klientów także aktualizowanie ofert dla stałych Klientów,
  • prowadzenie skutecznych negocjacji handlowych z nowymi Klientami w celu uzyskania zleceń spedycyjnych ,
  • prowadzenie skutecznych negocjacji handlowych z dostawcami usług (Armatorami, Portami, Firmami Kontrolnymi, Przewoźnikami, Agentami, itp.) w celu uzyskania najkorzystniejszych warunków współpracy,
  • negocjowanie korzystnych stawek,
  • utrzymywanie kontaktów ze stałymi Klientami,
  • delegacje służbowe do Klientów,
  • uczestnictwo w krajowych i międzynarodowych targach branżowych,
  • Ścisła współpraca z działem operacyjnym, agencją celną, działem transportu, biurami portowymi, działem księgowym

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie spedycyjnej/ transportowej
  • rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • łatwość w nawiązywaniu relacji z klientami
  • prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • narzędzia pracy - samochód, telefon, laptop
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + bonus
  • możliwości rozwoju
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy