Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży

Torus Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

Torus Sp. z o.o. Sp.k.

aleja Grunwaldzka 413

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i obsługa przychodzących zapytań dotyczących biur serwisowanych i wirtualnych, organizowanie spotkań z klientami, przygotowywanie ofert i umów, rozszerzanie oraz przedłużanie umów, podpisywanie umów na wirtualne biura

  • aktywne pozyskiwanie klientów i obsługa przychodzących zapytań dotyczących wynajmu sal konferencyjnych oraz przygotowywanie ofert

  • budowanie i rozwijanie relacji z pośrednikami/agentami na rynku nieruchomości komercyjnych w celu maksymalizacji liczby poleceń

  • wsparcie działu sprzedaży w opracowywaniu i realizacji zadań marketingowych (m.in. obsługa portali nieruchomościowych)

  • postępowanie zgodnie ze standardami i procedurami sprzedażowymi dla zapewnienia najwyższego poziomu jakości, wydajności i uczciwości na każdym etapie procesu wsparcia sprzedaży

  • terminowe raportowanie o wszystkich niezbędnych działaniach sprzedażowych

  • generowanie wysokiego współczynnika konwersji wszystkich produktów dzięki efektywnemu prowadzeniu procesu sprzedaży oraz w celu osiągnięcia pozytywnego wpływu na obłożenie centrum i rentowność

  • rozwijanie specjalistycznej wiedzy na temat elastycznych rozwiązań przestrzeni biurowych i nieruchomości komercyjnych w odniesieniu do konkurentów, segmentów rynku, potencjalnych klientów, jak i brokerów, itp.

  • współudział w opracowywaniu cennika i ofert

  • utrzymywanie relacji ze społecznością biznesową, poprzez m.in.: członkostwo w Izbach Gospodarczych, angażowanie się w spotkania biznesowe i inne wydarzenia, które są dedykowane dla lokalnych spółek start-up i small business, jak i środowiska międzynarodowego

  • bieżąca rejestracja danych oraz prognozowanie sprzedaży w systemie CRM

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, telefonicznej lub obsłudze klienta z upsellingiem

  • praktyczna znajomość Microsoft Windows oraz systemów IT/Telco

  • silnie rozwinięte umiejętności negocjacyjne, doświadczenie w negocjowaniu indywidualnych ofert

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • wykształcenie średnie, preferowane wyższe (zarządzanie, marketing, turystyka i rekreacja, hotelarstwo)

To oferujemy

  • Budujemy zespół sprzedażowy od Ciebie. Nigdy później nie będziesz mieć takiej szansy w tej organizacji.

  • Przed nami spore wyzwanie. Mamy Benefit System i prywatną opiekę medyczną, a system prowizyjny będzie niezłym motywatorem.

  • Dostaniesz od nas niezbędne zabawki.

  • Chcemy, żeby praca była przyjemnością, do której chodzi się z uśmiechem. Zrobimy wszystko żeby to dowieść.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • karta lunchowa

Od lat realizujemy inwestycje w oparciu o najwyższe standardy, z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań na trójmiejskim rynku nieruchomości.

Tworzymy zgrany zespół specjalistów i twórczych ludzi z pasją, zapewniający sprawną realizację naszych projektów, dbając jednocześnie o to, by praca była przyjemnością. Pozytywna energia i życzliwość, stała się w naszej firmie kluczem do wspólnego sukcesu. Jeśli czujesz, że nadszedł czas na kolejny krok w Twojej karierze, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy