Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży

Pebos Polska

  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

aleja Grunwaldzka 141

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż pełnej gamy produktów i usług świadczonych przez operatora PLUS i POLSAT BOX.

  • Realizacja indywidualnych planów sprzedażowych.

  • Profesjonalna obsługa klientów.

Nasze wymagania

  • Lubisz współpracę z Klientami i chcesz im oferować kompleksowe rozwiązania?

  • Jesteś nastawiony na realizację ambitnych celów biznesowych i potrafisz je osiągać?

  • Chcesz się uczyć i rozwijać swoje kompetencje sprzedażowe?

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów?

  • Masz wykształcenie min. średnie?

  • Doświadczenie w sprzedaży usług będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Pakiet szkoleń rozwojowych.

  • Premię uzależnioną od wyników.

  • Program motywacyjny.

  • Konkursy z nagrodami.

  • Opiekę medyczną.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Kartę MultiSport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Grupy Polsat Plus.

Grupa Polsat Plus to lider rynku telekomunikacji i rozrywki w Polsce. Tworzymy i dostarczamy atrakcyjne treści telewizyjne i online, produkty telekomunikacyjne oraz inne usługi i urządzenia dla Klientów Indywidualnych i ich domów oraz Klientów Biznesowych. Do tego celu używamy najlepszych i najnowocześniejszych technologii, w tym sieci Internetu piątej generacji.

Polsat Box (dawny Cyfrowy Polsat) umożliwia wybór treści i najciekawszych kanałów oraz dostępu do nich w dowolny, wybrany przez Klienta sposób.

Plus łączy ludzi dzięki ultranowoczesnym technologiom komunikacyjnym i najlepszemu internetowi 5G w Polsce.

Dodatkowo naszym Klientom proponujemy unikalny Domowy Program Oszczędnościowy smartDOM, który pozwala na uzyskiwanie rabatów za łączenie usług Plusa i Polsat Box.

Swoje usługi oferujemy za pośrednictwem wszechstronnie przeszkolonych Doradców Klienta. Służymy także doradztwem i profesjonalną pomocą w obsłudze naszego sprzętu i multimedialnych usług.

Przewiń do profilu firmy