Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży

APARTRADE GRUPA DEWELOPERSKA SP. Z O.O.

aleja Grunwaldzka 163

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie procesów sprzedażowych, w tym samodzielna sprzedaż nieruchomości

  • kompleksowa obsługa Klienta w zakresie transakcji sprzedaży nieruchomości

  • tworzenie i prowadzenie dokumentacji formalnej, zestawień finansowych, raportów i analiz

  • współpraca z notariuszem

  • koordynowanie obiegu dokumentów

  • realny udział w tworzeniu kampanii marketingowej

  • kontakty z Klientami i Kontrahentami

  • zarządzanie CRM sprzedażowym

  • analiza konkurencji wraz ze sporządzaniem raportów

  • aktywny udział w procesie projektowania na etapie tworzenia układów funkcjonalnych

  • tworzenie cenników inwestycji

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży nieruchomości z rynku pierwotnego

  • konieczne doświadczenie w biurze dewelopera minimum 2 lata

  • znajomość technik sprzedaży

  • umiejętność analitycznego myślenia, organizowania czasu pracy, podejmowania inicjatywy i pracy pod presją

  • ukierunkowanie na osiąganie założonych celów

  • bardzo dobra znajomość MS Office

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • jasna ścieżka kariery i rozwoju zawodowego,

  • praca w dynamicznie rozwijającym się Holdingu,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • Karta Multisport.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • poranna kawa do small talku o rynku inwestycji

  • "Spokojnie... 15 minut rano TYLKO dla Ciebie"

  • nienormowany czas pracy

  • "Zrealizuj cele. Spędź czas z najbliższymi"

  • "Zachowaj BALANCE"

Zobacz jak wygląda praca w naszej firmie

Nasza marka to szeroko pojęta indywidualność w kreowaniu świata inwestycji. Apartrade Grupa Deweloperska to oryginalne pomysły w poszukiwaniu rozwiązań inwestycyjnych polegających na takim lokowaniu posiadanego kapitału, by móc wypracować dla naszych Klientów pożądane zyski. Jednym ze sposobów jest inwestowanie w grunty, czy domy na wynajem. Jak przeprowadzić takie inwestycje, czy rzeczywiście warto inwestować w domy i grunty?

Na takie pytania odpowiadają nasi Eksperci.

Adres: Aleja Grunwaldzka 163, 80-266 Gdańsk.