Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży

"IOC" sp. z o.o.

  • Abrahama 1A, Oliwa, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Abrahama 1A

Oliwa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

Posiadasz umiejętność strategicznego myślenia, a kontakt z klientem jest dla Ciebie jak poranna kawa na pobudzenie, aplikuj do nas!

Poszukujemy ambitnych kandydatów, którzy chcą przyczynić się do rozwoju firmy i spełnić własne cele zawodowe. Pracując w IOC zyskujesz dużą samodzielność w procesowaniu projektów sprzedażowych.

Do głównych obowiązków zaliczamy:

• Podniesienie poziomu sprzedaży usług

• Monitorowanie i analizowanie rynku

• Realizacja celów biznesowych

• Utrzymywanie długofalowych relacji ze stałymi klientami

• Pozyskiwanie i budowanie relacji z nowymi klientami

• Nadzór rozpoczętych projektów, sporządzanie umów, negocjowanie warunków

• Utrzymanie kontaktów handlowych z odbiorcami

Zakres szczegółowy:

• Czynny udział w spotkaniach biznesowych

• Ścisła współpraca z działem produkcji podczas całego procesu sprzedaży

• Realizacja celów sprzedażowych w ramach powierzonej grupy klientów we współpracy z Zespołem

• Ofertowanie i prowadzenie negocjacji handlowych

• Prowadzenie czynności posprzedażowych

• Zwiększenie sprzedaży produktów oferowanych przez firmę

• Koordynowanie zadań rozpoczętych procesów sprzedaży trwających do kilku miesięcy

• Współpraca z działem prawnym

• Organizowanie akcji promocyjnych i reklamowych produktów firmy, sugerowanie działań marketingowych

• Organizowanie sieci sprzedaży

• Utrzymywanie kontaktów handlowych z odbiorcami

• Współpraca z Technologiem odnośnie kompozycji składu

• Współpraca z Koordynatorem w zakresie ustalenia kosztów i minimalnej rentowności produktów/usług

• Sporządzanie ofert produktów z uwzględnieniem minimalnej rentowności

• Organizowanie poprawnego stworzenia i wysyłki prototypów produktów

• Ocena zgodności prototypów z wymaganiami Klienta przed ich wysłaniem do

Kontrahenta

• Nadzór nad obiegiem oraz poprawnością dokumentów sprzedażowych

• Współpraca z Safety Assessorem w zakresie bezpieczeństwa proponowanych kosmetyków/suplementów

Nasze wymagania

Czego potrzebujesz żeby osiągnąć sukces:

• Doświadczenia w sprzedaży w roli Sales Managera minimum 3 lata

• Wiedzy produktowej oraz z zakresu technik sprzedaży produktu i usług jak również marketingu

• Umiejętności budowania relacji biznesowych i pozyskiwania nowych klientów

• Koncentracji i uporu w dążeniu do realizacji celów biznesowych

• Proaktywności i postawy nastawionej na współpracę zespołową

• Twoim atutem będzie doświadczenie w sprzedaży kosmetyków kontraktowych i suplementów diety

• Mile widziana wiedza z zakresu podstawowej ekonomii

• Minimum komunikatywnej znajomości języka angielskiego

• Dobrej organizacji czasu pracy i umiejętności strategicznego planowania

• Umiejętności pracy pod presją czasu

• Koncentracji na potrzebach klienta

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę w młodym i ambitnym Zespole

  • Dużą samodzielność a zarazem pomoc na każdym etapie Twojej pracy

  • Możliwość ciągłego poszerzania swoich umiejętności, wiedzy i kompetencji

  • Wynagrodzenie podstawowe ok. 4 tys. PLN netto plus prowizję uzależnioną od wyników sprzedaży w systemie indywidualnym oraz zespołowym

  • Możliwość awansu w strukturach firmy

  • Brak monotonii i rutyny

  • Czynny udział w kreowaniu wizji kontrahentów

O nas

Jesteśmy firmą prężnie działającą na rynku kosmetycznym od 2009 roku. Oferujemy szereg rozwiązań i produktów dla branży kosmetycznej i spożywczej. Jesteśmy specjalistami z długoletnim doświadczeniem w dziedzinach: biotechnologii, technologii żywności oraz kosmetologii.

www.producentkosmetykow.pl